[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

لایحه بودجه هوشمند‌سازی با اصلاحات ارسال شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای شهر شیراز: 
لایحه بودجه هوشمند‌سازی با اصلاحات ارسال شد

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ضرورت اصلاح و اعمال تغییرات برخی پروژه‌ها در بودجه ۱۴۰۰، از انجام تغییرات لازم و ارسال مجدد طرح‌ها به کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخ گویی شورای اسلامی شهر شیراز، لیلا دودمان در جلسه شصت‌ویکم کمیسیون هوشمندسازی درباره بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ این کمیسیون گفت: پروژه تولید نرم‌افزارهای تحلیلی مبتنی بر GIS و SDI با شرح توجیهات، از کمیسیون معماری و شهرسازی به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات انتقال داده شد تا با همان مبلغ از پیش تعیین شده، باعنوان پروژه «تحلیل و استقرار نظام اطلاعات مکانی» تغییر یابد. 
او همچنین به ایجاد ردیف اعتباری جداگانه‌ای برای طرح «هوشمندسازی و استقرار شهر هوشمند» اشاره کرد و گفت: این طرح نیز با مبالغ قبلی تنها با تغییر نام در بودجه سال ۱۴۰۰ گنجانده می‌شود؛ افزون بر این، شرح توجیهات «سامانه آنالیز و پایش هوشمند ترافیک با استفاده از پرنده‌های بدون سرنشین (پهباد)» حذف شد. 
به گفته این عضو شورای اسلامی شهر شیراز، برخی پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل باید از کمیسیون‌های دیگر به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات انتقال یابد و در جلسه آینده دوباره بررسی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی