[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

ورود واکسن روسی کرونا ، روزنامه شیراز نوین

وزیر راه و شهرسازی از انجام نخستین پرواز برای واردات اولین محموله واکسن کرونا تا هفته آینده از روسیه خبر داد و گفت: مقدمات لازم برای انجام این پروازها انجام شده و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.
به گزارش ایسنا، طی روزها و هفته گذشته بارها مسئولان وزارت بهداشت از انجام شدن توافقات لازم و تأیید واکسن روسی برای واردات به کشور خبر داده بودند و اعلام کردند که مطالعات لازم با بررسی همه مستندات ارسالی از کشور روسیه روی واکسن اسپوتنیک V انجام شده و به زودی این واکسن به کشور وارد می‌شود.
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس مذاکرات و هماهنگی‌های صورت گرفته تا هفته آینده نخستین پرواز برای واردات نخستین محموله واکسن کرونا انجام می‌شود و مشکلی در این زمینه نداریم.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه میزان واکسن وارد شده و پروازهای مورد نیاز برای آن چقدر است، گفت: هر مقداری که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخواهد و تأیید کند، به کشور وارد خواهد شد و برنامه ریزی‌های لازم برای انجام این پروازها صورت خواهد گرفت.
وزیر راه و شهرسازی گفت: محموله اول تا هفته آینده با پروازی ویژه به کشور وارد خواهد شد و با حجم کم آغاز خواهیم کرد. در ادامه دیگر پروازها در صورت تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی