[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۹
  • دوره جدید

معاون استاندار فارس: ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار، رهاورد سفر رئیس‌جمهوری برای استان فارس، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در سفر 31 فروردین ماه امسال به این استان، اعتبار 10 هزار میلیارد تومانی برای کمک به محیط زیست و ارتقای وضعیت حمل و نقل و خطوط ریلی استان فارس علاوه بر اعتبارات استان اختصاص داد. خلیل رضاییان شامگاه دوشنبه در همایش منطقه ای شوراهای اسلامی شهر، روستاها و دهیاری‌های شهرستان‌های ممسنی، رستم، فراشبند و کازرون افزود: در سفر 31 فروردین ماه رئیس جمهوری و جمعی از اعضای هیئت دولت، افزون بر 400 طرح با اعتباری افزون بر یک هزار و 547 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. 
وی اظهار کرد: توسعه خطوط ریلی از جمله در مسیرهای جداگانه از شیراز به گل گهر کرمان، کازرون - خوزستان - کشور عراق و فراشبند با بهره گیری از فاینانس در دستور کار دولت قرار دارد و مقدمات این امر فراهم شده است. 
رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت روز پنجشنبه 31 فروردین ماه امسال در سفر به شیراز افزون بر 400 طرح در استان فارس را افتتاح کردند. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در بخش دیگری از سخنان خود در این همایش که در شهرستان کازرون برگزار شد، با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: هرچه انتخابات باشکوه تر برگزار شود و مردم حضور پررنگ تری در آن داشته باشند، اقتدار و عزت ایران اسلامی در جهان فزونی می‌یابد. 
رضاییان با ارائه گزارشی از تحولات اقتصادی کشور در دولت یازدهم گفت: ارتقای رشد اقتصادی به افزون بر هشت درصد و تک رقمی شدن نرخ تورم از دستاوردهای مهم سه سال و نیم گذشته است و علاوه بر این، برجام زمینه اثرگذاری ایران در سطح بین المللی و منطقه را فراهم کرده است. 
سید علی نقی طبیب لقمانی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس نیز در سخنانی با اشاره به جایگاه مهم شورا در قانون اساسی گفت: از آغاز تأسیس دهیاری‌ها تاکنون 17 هزار و 600 میلیارد تومان برای سازندگی روستاها اختصاص یافته است که 10 میلیارد و 700 میلیون تومان آن در دولت یازدهم صورت گرفته است. 
سید کمال علوی فرماندار شهرستان کازرون نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: در انتخابات دوره چهارم شوراهای اسلامی، 44 روستا از 229 روستای این شهرستان با توجه به شمار داوطلبان، واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراها نبودند اما در دوره پنجم که انتخابات آن 29 اردیبهشت برگزار می‌شود، همه روستاهای این شهرستان دارای شورا خواهند بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی