[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

گام دوم انقلاب، به دولت اسلامی نیاز دارد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، مقدمه تمدن نوین اسلامی را دولت اسلامی خواند و گفت: گام دوم انقلاب دولت جوان گرا و اسلامی نیاز دارد. به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، سرهنگ مرتضی خسروانی، در طلیعه 43 سالگی انقلاب اسلامی گفت: در چهل سال گذشته با رهنمودهای امام راحل(ره) و تدبیر مقام معظم رهبری و تلاش شبانه روزی مجاهدان راه خدا انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایجاد شد.
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، مقدمه ورود به گام دوم انقلاب را دولت جوان گرا و انقلابی خواند و گفت: درنظام اسلامی که همه آحاد مردم متحد هستند و دل در گرو دین خدا دارند وظیفه دارند تا تحقق تمدن نوین اسلامی تلاش کنند.
وی گفت: تمدن نوین اسلامی محقق نمی‌شود، جز اینکه شاکله کلی این نظام اسلامی بعد از به ثمر نشستن این انقلاب ایجاد شود که بحمدالله اتفاق افتاده است؛ اما آنچه از گام اول و دوم انقلاب انتظار می‌رود تا مردم خود، راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی را انتخاب کنند، ایجاد دولت جوان گرای اسلامی است که می‌تواند افکار شوم دشمنان انقلاب را منکوب و کید شیاطین زمان را به خودشان برگرداند. فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در ادامه به جایگاه مردم و نقش مهم آنان در این برهه زمانی که دشمنان داخلی و خارجی تمام قد در مقابل ولایت و دین خدا ایستادند را مهم خواند و خاطرنشان شد: اهمیت حضور مردم در چهل سال اول، سبب شد تا انقلاب اسلامی ایجاد شود؛ اما همان اندازه که انقلاب ایجاد شد به همان اندازه مراحل بعد از انقلاب نیز که ایجاد دولت اسلامی و جامعه اسلامی است اهمیت دارد. وی در ادامه برنامه‌های دهه فجر را تشریح کرد و افزود: بیش از ۲۵۰ برنامه با حفظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منطقه شرق شیراز توسط بسیجیان سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز اجرا خواهد شد. سرهنگ خسروانی به رزمایش بزرگ الی بیت المقدس که از ۱۲ بهمن شروع شده و تا شب۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت، اشاره کرد و گفت: بسیجیان سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز که در منطقه شرق شیراز به فعالیت می‌پردازند، کمک مؤمنانه و بسته‌های معیشتی و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، رزمایش سلامت، مرمت و ساخت منازل جهت محرومان و شامگاه یاد یاران را در کارنامه خود ثبت خواهند کرد.
وی به آتش کشیدن پرچم اسرائیل و صهیونیسم جهانی و آمریکای جنایتکار، را یکی دیگر از برنامه‌های دهه فجر عنوان کرد و گفت: ایجاد تور شادی در مساجد و محلات و حسینیه‌ها به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س)، تکریم مادران شهدا در فرهنگ سرای طاووسیه، جشن بزرگ انقلاب در بوستان شهروند، ایستگاه مشاوره و خدمات بهداشتی، پویش رسانه ای در فضای مجازی، دیدار با خانواده شهدا، نذر خون و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و عطرافشانی قبور شهدا از دیگر برنامه‌های دهه مبارک فجر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی