[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

معاون فرهنگی شهردار شیراز : میزبانی شیراز از جشن‌های «عید تا عید»، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی شهردار شیراز از برگزاری جشن‌های ویژه عید مبعث و ایام شعبانیه که با هفته شیراز مقارن شده است در مناطق شهرداری شیراز خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، احمد همتی بوشهری با تبریک عید سعید مبعث، از برگزاری ویژه برنامه‌های جشن و سرور در سومین حرم اهل بیت (ع) خبر داد و گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه و تقارن این اعیاد با هفته شیراز، جشن‌های پرشور با حضور گسترده مردم در تمام مناطق شهرداری شیراز برگزار می‌شود.
وی به تشریح جزئیات این برنامه‌ها پرداخت و اظهار کرد: از روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشاء شروع شده و به مدت 19 شب جشن‌های عید تا عید در باغ هنر شیراز همراه با برگزاری جشنواره پسین اردیبهشت میزبان مردم خواهد بود.
معاون فرهنگی شهردار شیراز همچنین از برگزاری جشن ویژه عید سعید مبعث با همکاری شهرداری منطقه 9 شیراز خبر داد و خاطرنشان کرد که این برنامه نیز روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در شهرک بهارستان برگزار شده است.
همتی بر لزوم توزیع متوازن جشن‌های عید تا عید در تمامی نقاط شهر شیراز و فراهم شدن زمینه برای استفاده تمام شهروندان از این برنامه‌ها تاکید و تصریح کرد: روز پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشاء جنگ شادی و جشن با همکاری شهرداری منطقه 5 در بوستان حجاب واقع در شهرک مطهری برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: روز سه‌شنبه 12 اردیبهشت ماه شهروندان می‌توانند از ساعت 16 تا ساعت 23 در جشن‌های بزرگ عید تا عید که در خیابان 9 دی باهمکاری شهرداری منطقه ۸ برگزار می‌شود بهره‌مند شوند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه برای برگزاری جشن عید مبعث با همکاری شهرداری منطقه 7 نیز برنامه‌ریزی شده است، عنوان کرد: این ویژه برنامه روز سه‌شنبه 20 اردیبهشت ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در میدان گلسرخ، بوستان خانواده میزبان مردم خوب شیراز خواهد بود.
معاون فرهنگی شهردار شیراز با اشاره به اینکه روز مبعث روزی است که نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) به درجه پیامبری برگزیده شدند، گفت: رسول گرامی اسلام (ص) از سوی خداوند ماموریت یافت خداپرستی را در جهان رواج دهد و پیام وحی الهی را به مردم برساند از این رو باید در این روز فضای شادی‌های حلال همراه با یادآوری این نکات برای مردم فراهم شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی