[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

برگزاری مانور در مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی، روزنامه شیراز نوین

برگزاری مانور در مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی
با هدف سنجش آمادگی کارکنان و ماشین آلات و تجهیزات امداد و نجات، مانور جلوگیری از نشت گاز و اطفای حریق تجهیزات چاه در منطقه عملیاتی آغار و دالان و مانور آمادگی مقابله با زلزله در منطقه عملیاتی نار و کنگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مانور اطفای حریق و جلوگیری از نشت گاز در یکی از چاه‌های ناحیه دالان با هدف سنجش و ارتقای عملکرد و آمادگی کلیه کارکنان و ایجاد هماهنگی بیشتر میان مدیریت‌های مختلف در سطح منطقه، برگزار شد. همچنین مانور مقابله با زلزله به منظور سنجش توان عملیاتی گروه‌های واکنش سریع و آمادگی هرچه بیشتر کلیه کارکنان در برابر شرایط اضطراری و مقابله با زلزله برگزار شد. این مانورها با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و با حضور کارکنان ادارات مختلف این دو منطقه اجرا و نیروهای آتش نشانی و امدادرسانی و اطفای حریق آمادگی خود را محک زدند.
تعیین نقاط ضعف و برطرف نمودن آنها، تست عملکرد تجهیزات و ابزار امداد و نجات از دیگر اهداف برگزاری این مانورها بود و در پایان نیز طی نشستی، نقاط قوت و ضعف شناسایی و ارزیابی شد.
منطقه عملیاتی آغار و دالان در حوزه جغرافیایی شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین و منطقه عملیاتی نار و کنگان در حوزه جغرافیایی شهرستان‌های جم و کنگان دو منطقه از مناطق عملیاتی پنجگانه شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در استان فارس و بوشهر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی