[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

بهره‌برداری از ۴ خدمت جدید در بیمارستان لامرد، روزنامه شیراز نوین

دستاورد دهه مبارک فجر امسال در شهرستان لامرد، بهره برداری از چهار خدمت جدید در مرکز آموزشی درمانی حاج محمد حاج حیدر بود که با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز انجام شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، سفر دیروز که در ادامه سفرهای دوره ای اعضای هیئت رئیسه دانشگاه به مناطق مختلف استان و به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر از ابتدای صبح دیروز آغاز شد، با حضور در شهرستان لامرد ادامه یافت.
افتتاح دستگاه اکسیژن ساز و اکسیژن مرکزی، میکروسکوپ فوق تخصصی اتاق عمل، دستگاه دیالیز جدید و دستگاه ماموگرافی دیجیتال مرکز آموزشی درمانی حاج محمود حاج حیدر، چهار خدمت جدیدی بود که همزمان با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه انجام شد.
دستگاه اکسیژن ساز و اکسیژن مرکزی این بیمارستان با اعتباری معادل ۱۲میلیارد ریال و به ویژه با هدف توسعه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا، نخستین پروژه جدیدی بود که دیروز در این مرکز آموزشی درمانی به بهره برداری رسید.
دکتر لطفی در این آیین با اشاره به اهمیت دستگاه اکسیژن ساز در درمان بیماران کووید ۱۹، راه اندازی این خدمت جدید را تلاشی برای رسیدگی به بیماران این منطقه، به ویژه مبتلایان به کرونا عنوان کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی