[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

بهره‌برداری از پروژه‌های توسعه روستایی ممسنی ، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان ممسنی از افتتاح و بهره برداری از طرح‌های توسعه روستایی و تأمین مسکن شهری و همچنین طرح‌های بهسازی و بازسازی مناطق آسیب دیده در این شهرستان به مناسبت فجر انقلاب خبر داد و بیان داشت: بنیاد مسکن در سال جاری مبادرت به اجرای پروژه‌های توسعه روستایی شهرستان ممسنی کرد و اکنون این طرح‌ها در بهار انقلاب به بهره برداری می‌رسد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، سید قاسم حسینی با گرامیداشت دهه فجر و چهل و سومین بهار انقلاب و با نکوداشت نام و یاد شهیدان و امام راحل اظهار داشت: یوم الله ۲۲ بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام(ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌ اند.
حسینی با تشریح اقدامات انجام شده در این شهرستان گفت: بنیاد مسکن امسال مبادرت به مقاوم سازی 457 واحد مسکن روستایی با اعطای تسهیلات به هرکدام به مبلغ 500میلیون ریال کرده است. تملک 25 هکتار زمین و واگذاری 85 قطعه زمین در اراضی واگذاری از دیگر اقدامات بنیاد در این شهرستان است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان ممسنی اضافه کرد: پرداخت 45 فقره تسهیلات قرض الحسنه تعمیر مسکن روستایی هر کدام به مبلغ 100میلیون ریال و پرداخت 400 فقره کمک بلاعوض جهت تکمیل ساختمان‌های نیمه تمام هرکدام به مبلغ 80میلیون ریال از دیگر طرح‌های انجام شده در سال جاری در شهرستان ممسنی است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی