[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس: شأن مدیران رسیدگی به مطالبات مردم است ، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس گفت: باید آثار و زوایای تمام مشکلات، تنگناها و گرفتاری‌هایی که از سوی دشمنان برای کشور ایجاد شده به خوبی برای مردم تبیین شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، سید علی نقی طبیب لقمانی، پنجشنبه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، در آیین بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و خدماتی شهرستان بختگان افزود: باید به مردم گفته شود که به افزون بر ۶۰ درصد منابع اداره کشور دسترسی نداریم و با وجود اینکه اقتصاد ما متکی به نفت است، در فروش نفت یا وارد کردن ارز حاصل از فروش آن به کشور با مشکل مواجه هستیم.
وی ادامه داد: امروز و به رغم همه این تنگناها و مشکلات کشور که ناشی از تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه و استکبار است و کشور را در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داده، دولت و دولت مردان در سایه همکاری و همراهی مردم و همدلی مسئولان، بحث خدمت‌رسانی را فراموش و رها نکرده‌اند.
لقمانی بیان کرد: امروز فضای کشور به گونه‌ای است که مردم مطالبات خود را بیان می‌کنند و شأن ما نیز رسیدگی به همین مطالبات و درخواست‌های مردم است.
با حضور معاون استاندار فارس، ۵۷ واحد مسکونی در روستای حسن آباد، زمین چمن مصنوعی روستای دهمورد، مسیر آسفالت ۶ کیلومتری چاه سوار آغا- بسترم، پروژه نهال کاری و سالن ورزشی بسترم از جمله طرح‌هایی بود که با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس افتتاح شد. همچنین در این سفر، کلنگ ساختمان اداری اداره تعاون روستایی نیز به زمین زده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی