[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

دولت حامی بخش خصوصی است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم پور که همزمان با پنجمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی به شهرستان استهبان سفر کرده بود، از افتتاح و کلنگ زنی 17 پروژه با اعتباری بالغ بر 60میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در این سفر در آیین افتتاح و کلنگ زنی 13 پروژه عمرانی، اقتصادی، آموزشی و فرهنگی حاضر شد. وی در حاشیه این آیین‌ها با اشاره به حمایت‌های دولت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: توجه به بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاری در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در دستور کار قرار گرفته و نتایج مثمر ثمری داشته است.
معاون استاندار فارس با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان استهبان در حوزه‌های مختلف گردشگری، اقتصادی، صنعت، معدن و کشاورزی، از همدلی بین مردم و مسئولان در این شهرستان تقدیر کرد و این موضوع را زمینه ساز پیشرفت و توسعه منطقه دانست.
قاسم پور همچنین به نقش ایجاد فضاهای آموزشی در توسعه استان تأکید کرد.
در این سفر همچنین سردخانه کارخانه بسته بندی انجیر با اعتباری بالغ بر 20میلیارد تومان افتتاح شد که به گفته معاون استاندار فارس در ادامه فازهای توسعه ای بر تعداد اشتغال ایجادشده آن افزوده خواهد شد.
بازدید از ساختمان بخشداری شهر رونیز، افتتاح طرح آبخیزداری و حفاظت خاک تل میشی و افتتاح طرح پرورش گاو شیری  از جمله برنامه‌های سفر معاون استاندار فارس به شهرستان استهبان بود.
در ادامه معاون استاندار و هیئت همراه، گلخانه سبزی و صیفی را در روستای لای خرمی دهستان خیر افتتاح کردند.
معاون استاندار در ابتدای ورود به شهر استهبان ابتدا و در شهرک امام حسن مجتبی(ع) طرح توسعه آب‌رسانی را افتتاح کرده و در ادامه با حضور در گلزار شهدای شهرستان در مجاورت امامزاده پیرمراد(ع)، به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و به طور ویژه به پنج شهیده زن شهرستان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن، ادای احترام کردند.
 از دیگر پروژه‌هایی که در شهر استهبان مورد بهره برداری قرار گرفت، می‌توان به افتتاح خط جدید کارگاه تولید ماسک و افتتاح سردخانه کارگاه فرآوری انجیر اشاره کرد. قاسم پور در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان استهبان با حضور در شهر ایج پروژه بهسازی معابر ایج را افتتاح کرده و پس آن پروژه ساخت دبستان هدایت شهر ایج کلنگ زنی شد.
افتتاح طرح آبیاری نوین روستای انجیرک، افتتاح طرح پرورش مرغ گوشتی روستای آبنارک و کلنگ زنی یک باب مدرسه در روستای آبنارک از دیگر برنامه‌های ستاد گرامیداشت دهه فجر در شهرستان استهبان بود که در این سفر انجام شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی