[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

مردم از خدمات دولت مطلع و تشویق به مشارکت در انتخابات شوند ، روزنامه شیراز نوین

۶۵ طرح عمرانی و فرهنگی و سرمایه گذاری در شهرستان ممسنی افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت. در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در شهرستان ممسنی ۷ طرح عمرانی و آموزشی و خدماتی افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، اولین طرح افتتاح گازرسانی در روستای کلاسیاه بخش دشمن زیاری بود تا مردان و زنان اصیل و نجیب ۹ روستای این خطه سرسبز در دامنه زاگرس بیش از ۱۱۰۰ خانوار منازل خود را با صرف اعتباری بالغ بر ۱۸۰میلیارد ریال از این بعد با خدمت نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید با گاز سراسری گرم و روشن نمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جمع مردم و جمعی از مسئولان شهرستان ممسنی و بخش دشمن زیاری گفت: در دوران ستم شاهی و طاغوت سود درآمد کشور عزیزمان به جای خدمت به مردم نصیب استکبار جهانی برای خرید اسلحه و تجهیزات نظامی می‌شد.
سید احمد احمدی زاده افزود: در چهل و سومین بهار انقلاب اسلامی در استان فارس بیش از پروژه و طرح عمرانی در استان پهناور فارس افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد که این نشان دهنده عزم جدی دولت در رفع مشکلات مردم در شرایط سخت تحریمی دارد.
با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در سال ۱۴۰۰ گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا با بیان اقدامات و فعالیت‌های انجام شده، مردم را تشویق و ترغیب به مشارکت حداکثری در انتخابات کنیم.
سید احمد احمدی‌زاده افزود: نظام جمهوری اسلامی از ابتدای شکل گیری تاکنون اقدامات بسیار گسترده‌ای در عرصه‌های مختلف در کشور انجام داده و به ویژه در دولت تدبیر و امید شاهد بودیم که طی هفت سال گذشته در حوزه‌های مختلف فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شده است.
وی ادامه داد: در زمینه گازرسانی و تأمین آب آشامیدنی و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطاتی به ویژه در مناطق محروم و روستایی طی این سال‌ها گام‌های مؤثری برداشته شده است. او گفت: باید در مقابل تبلیغات سوء دشمنان که به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام و بی ارزش جلوه دادن خدمات و اقدامات صورت گرفته هستند، کارها و اقدامات انجام شده را به مردم معرفی کنیم.
احمدی زاده در ادامه سفر یک روزه خود در شهرستان ممسنی در روستای کره کان بخش مرکزی پروژه روکش آسفالت محور بوان و هرایجان به طول ۱۰ کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر ۵۰میلیارد ریال را افتتاح تا مردم این دیار مسیر پرپیچ و خم مناطق کوهستانی را با راحتی و ایمنی بیشتری رفت و آمد به مرکز شهرستان داشته باشند.
افتتاح سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور واحد ممسنی از دیگر پروژه‌های افتتاحی پنجمین روز دهه فجر با حضور معاون استاندار بود تا اساتید و دانشجویان و کارکنان این مرکز پس از سال‌ها صاحب مکانی شایسته برای تجمعات و همایش‌های علمی خود باشند. این سالن با زیربنای ۳۲۰ متر و با ظرفیت ۲۵۰ صندلی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰میلیون ریال احداث گردید.
افتتاح ۲ واحد پانسیون پزشکان متخصص در بیمارستان ولی عصر(عج) شهر نورآباد با صرف ۵۰۶۰میلیون ریال و با مساحت ۲۶۰ متر از دیگر برنامه‌های افتخارآمیز افتتاحی روز پنجشنبه دولت تدبیر و امید در شهرستان ممسنی بود.
در حوزه عمران شهری نیز احمدی زاده با حضور در شهر نورآباد به نمایندگی از ۶۰هزار مترمربع روکش آسفالت خیابان‌های این شهر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰میلیارد ریال افتتاح و به مردم نخبه پرور این شهر تقدیم نمود.
 وی میدان این منطقه حادثه خیز را افتتاح نمود تا مردم این دیار با سهولت و ایمنی بیشتری رفت و آمد نمایند. هزینه اجرای این طرح قریب به ۱۳۵۰میلیارد ریال بوده است. شهر خومه زار نیز از برکت چهل و سومین بهار انقلاب بی بهره نبود تا مرکز مثبت زندگی این شهر به نمایندگی از اداره بهزیستی شهرستان خدمت به جامعه هدف را با سهولت بیشتری ارائه نماید.
پایان بخش سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس حضور در منطقه محروم ماهور میلاتی بود تا در روستای بشارجان به نمایندگی از سه روستای تلخاب و گوراسپید گازرسانی به این روستاهای دورافتاده را افتتاح نماید. این طرح با صرف اعتباری ۲۰میلیارد ریالی، ۱۳۹ خانوار روستایی را گازدار خواهد نمود. شهر بابامنیر مرکز بخش ماهور میلاتی با حضور معاون استاندار و همراهان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی سال را با صرف اعتبار ۶۰۰۰میلیون ریال تجربه نمود تا از این به بعد نام این شهر از شهرهای فاقد کتابخانه عمومی خارج گردد و مردم پاک سرشت و صبور این شهر و فرزندانشان با افتتاح کتابخانه عمومی این شهر کتاب‌های مورد نیاز خود را از این کتابخانه تأمین و از سالن مطالعه آن استفاده نمایند. گفتنی است در دهه فجر امسال در شهرستان ممسنی ۶۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۰۰میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی و تقدیم مردم این شهرستان می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی