[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

ایجاد امید در مردم، انقلابی بودن است ، روزنامه شیراز نوین

شهردار در دیدار با زندانیان سیاسی انقلاب به مناسبت دهه فجر گفت: امروز انقلابی بودن به این است که امید را در مردم ایجاد کنیم و آنها را به آینده کشور خوش بین کنیم. حیدر اسکندرپور اضافه کرد: رقابت‌های سیاسی و جناحی نباید باعث شود مردم از آینده ایران و نظام جمهوری اسلامی ناامید شوند، ایجاد امید با سخنرانی میسر نمی‌شود بلکه با کار و برنامه روشن برای تعالی زندگی مردم انجام می‌شود.
وی خطاب به گروه‌های مختلف سیاسی گفت: بین مردم خط کشی نکنیم، مردم در کنار هم و فارغ از خط کشی‌های سیاسی، قومی و مذهبی انقلاب کردند. دسته بندی‌ها را به حداقل برسانیم تا کل ملت به آینده امیدوار باشند و در کنار هم برای داشتن ایرانی سربلند تلاش کنیم.
شهردار شیراز با اشاره به برخی فرازها و رهنمودهای سخنان مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: در صحبت‌های ایشان یک عمق استراتژیک وجود دارد و می‌فرمایند که آینده روشن است و این موضوع با همگرایی بین گروه‌های مختلف حاصل می‌شود.
اسکندرپور تأکید کرد: برای اینکه مردم را به کشور امیدوار کنیم، احتیاج به کار و برنامه داریم تا مردم احساس کنند آینده روشن است.
وی در جمع زندانیان سیاسی انقلاب اسلامی افزود: مردم در پی مبارزات طولانی انقلاب اسلامی را به دست آوردند و به دنبال استقرار جمهوری اسلامی، تعالی کشور و رفاه و آسایش بودند. برای دستیابی به این آمال خون‌ها دادند و آرزوهای آنها هنوز وجود دارد. امروز نیز نیاز داریم به مردم امید ببخشیم و در این مسیر گام برداریم.
اسکندرپور ادامه داد: همگان انقلاب را به عنوان یک اتفاق درخشان که تاریخ کشور را متحول کرد، می‌شناسند و زندانیان سیاسی انقلاب بخشی از تاریخ انقلاب و ایران هستند.
شهردار شیراز با اشاره به فشارهای خارجی ترامپ و رسانه‌های برون مرزی برای ناانید کردن مردم ایران افزود: همچنین در این شرایط سخت مردم تحت فشار اقتصادی و جنگ روانی بودند، امروز از آن شرایط عبور کردیم اما مشکلات مردم باقی است. از این رو شهر باید در دهه فجر حال و هوای انقلاب و امیدبخشی برای آینده روشن داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی