[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

فراخوان ثبت نام هیأت ژیمناستیک استان فارس اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان فارس با انتشار اطلاعیه ای برای ثبت نام از علاقه مندان به تصدی مسوولیت در هیات ژیمناستیک استان فارس دعوت کرد.
به گزارش شیرازنوین، در این اطلاعیه آمده است:
به اطلاع آن دسته از افرادی که توانمندی مدیریت هیأت های ورزشی را دارند و مایل به کاندیداتوری جهت احراز پست ریاست هیأت ژیمناستیک می باشند، می رساند با توجه به شرایط ذیل جهت تکمیل فرم ثبت نام در تاریخ‌های اعلام شده به غیر از روزهای تعطیل شخصاً به اداره کل ورزش وجوانان (گروه ورزش قهرمانی) اداره کل ورزش و جوانان استان فارس واقع در میدان گلستان مراجعه نمایند.
در این اطلاعیه همچنین بیان شده است: تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران، معتقد به یکی از ادیان رسمی کشور، نداشتن سوء سابقه کیفری، دارا بودن حداقل 25 سال سن ،داشتن حداقل تحصیلات لیسانس و اقامت دائمی در استان مربوطه از جمله شرایط اصلی ثبت نام داوطلبان می‌باشد.
ضمناً بازنشستگان در صورت داشتن یکی از شرایط 3 سال سابقه اسارت، فرزند شهدا و جانبازان بالای 50 درصد مجاز به ثبت نام می باشند.
چنانچه پرسنل نیروهای مسلح داوطلبین احراز پست ریاست هر یک از هیأت‌های ورزشی استان باشند، لازم است جهت حضور در فرآیند ثبت نام معرفی نامه کتبی و رسمی از سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح به دبیر مجمع ارایه نمایند.
روابط عمومی اداره کل همچنین اعلام کرده است: همراه داشتن تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم مخصوص آقایان (برابر با اصل)، دو قطعه عکس 4*3، پوشه و ارایه برنامه چهار ساله پیشنهادی الزامی است.
گفتنی است زمان ثبت نام متقاضیان از روز یکشنبه 19/11/99 الی پایان وقت اداری روز یکشنبه 27/11/99 به مدت یک هفته کاری و اداری می باشد و بعد از آن هیچ‌گونه درخواستی قابل پذیرش نخواهد بود.
در پایان این اطلاعیه گفته شده است: افراد معترض به فرآیند انتخابات و نتیجه آن می توانند حداکثر ظرف مدت 10 روز از برگزاری انتخابات، شکایات خود را به همراه مستندات مربوطه جهت رسیدگی به امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ارسال نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی