[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در فارس: مطالبه‌گری با رعایت ادب همراه باشد، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در فارس مطالبه گری را از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: مطالبه گری در فضای مجازی خوب است اما باید با رعایت ادب همراه باشد؛ چرا که ایرانی جماعت همیشه با ادب بوده است.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در دیدار با پرسنل پایگاه شکاری شهید دوران هوایی ارتش که به مناسبت ۱۹ بهمن انجام شد، گفت: نوزدهم بهمن ماه روز نیروی هوایی، روز سربلندی و افتخار ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است. 
آیت‌الله دژکام افزود: پرسنل زحمت کش نیروی هوایی مدافع آسمانی است که گنبدهای فیروزه‌ای در آن می‌درخشد و این باعث افتخار برای همه شماست. امام جمعه شیراز ادامه داد: امروز به همت متخصصان شاغل در مجموعه نیروی هوایی دستاوردهای بزرگی در زمینه‌های مختلف به دست آمده که کشور ایران را مستقل کرده است؛ استقلالی که در طول چهل سال گذشته با همت و اراده جوانان این مرزوبوم به دست آمده است. آیت‌الله دژکام گفت: یکی از خواسته‌های جوانان دوران انقلاب آزادی بود؛ آزادی به این معنی که مطالبه گر باشیم و مطالبه را حق بدانیم؛ این آزادی به برکت انقلاب عملی شد. مردم کشور ما مطالبه گر هستند و حق خود را پیگیری می‌کنند؛ موضوعی که هیچ گاه قبل از انقلاب وجود نداشت. نماینده ولی فقیه در استان فارس در عین حال تأکید کرد که آزادی باید با ادب باشد، با مردانگی همراه باشد و این را ایرانیان در طول تاریخ همیشه نشان داده‌اند. آیت‌الله دژکام گفت: در نیروی هوایی، اورهال کردن یک هواپیما نشان از پیشرفت است، پس ساختن یک نظام اسلامی هم کار بزرگی است که باید به آن افتخار کرد. او افزود: به گفته دانشمندان علوم اجتماعی دو نسل باید تلاش کنند که یک نظام ساخته شود. باید برای ساختن و به ثمر نشستن نظام اسلامی تلاش کرد و صبور بود و امیدوارانه به این راه ادامه داد. امام جمعه شیراز گفت: اقتصاد ما امروز در تولید و توزیع با مشکل رو به روست؛ باید هم به تولید داخل اهمیت داد و هم در توزیع ثروت عادلانه‌ رفتار کرد. آیت‌الله دژکام گفت: امروز همه قطعه‌های صنایع هوایی در کشور تولید می‌شود، این همان اقتدار و عزتی است که باید در حوزه‌های مختلف در کشور اجرایی شود. نماینده‌ولی فقیه در فارس بیان کرد: امروز روز اتحاد، همدلی و همیاری است تا بتوانیم از پس مشکلات کشور بربیاییم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی