[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

۲۵ طرح عمرانی صنعتی در فارس به بهره‌برداری رسید ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: بهره برداری از 25 طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان با اعتبار 3هزار میلیارد ریال در دهه مبارک فجر به انجام رسیده است. 
همچنین به میمنت ایام دهه مبارک فجر 4 طرح تولیدی‌صنعتی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز به بهره برداری رسید.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، در آیین بهره برداری از این طرح‌ها که با حضور استاندار فارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، 4 طرح تولیدی در زمینه تولید کاتریج پرینتر، نایلون و نایلکس، نوشابه گازدار انرژی زا و برنج کوبی افتتاح شده و فعالیت خود را آغاز کردند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: این 4 واحد تولیدی در مجموع با سرمایه گذاری افزون بر 200میلیارد ریالی بخش خصوصی راه اندازی و با بهره برداری از آن‌ها برای 80 نفر اشتغال زایی شده است.
احد فتوحی افزود: واحد تولید کارتریج لیزری به عنوان اولین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید کارتریج لیزری در جنوب کشور با سرمایه گذاری 60میلیارد ریال و اشتغال 15 نفر، واحد تولید نایلون و نایلکس با سرمایه گذاری 80میلیارد ریال و اشتغال 18 نفر، واحد تولید نوشابه گازدار انرژی زا با سرمایه گذاری 20میلیارد ریال و اشتغال 40 نفر و واحد برنج کوبی با سرمایه گذاری 35میلیارد ریال و اشتغال 10 نفر، چهار واحدی بود که دیروز به بهره برداری رسیدند و فعالیت خود را آغاز کردند.
وی در ادامه با بیان اینکه در دهه مبارک فجر امسال 25 طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با افزون بر 3000میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: با بهره برداری از طرح‌های تولیدی و صنعتی برای 1300 نفر اشتغال ایجاد شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اضافه کرد: با بهره برداری از طرح‌های عمرانی و زیرساختی نیز بستر مناسبی برای استقرار واحد‌های صنعتی فراهم شده است.
وی با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی هستند، گفت: در استان فارس، از ابتدای انقلاب تاکنون 61 شهرک یا ناحیه صنعتی ایجاد و مورد بهره برداری قرارگرفته و عملیات اجرایی 3 ناحیه صنعتی نیز در حال انجام است. فتوحی افزود: شهرک‌های صنعتی در استان فارس با جذب بیش از 7هزار سرمایه گذار در قالب طرح‌های صنعتی، تولیدی، صنفی و کارگاهی و فعالیت افزون بر 3330 واحد صنعتی فعال با بیش از 40هزار فرصت شغلی نقش مهمی در توسعه صنعتی ایفا کرده که امیدواریم در آینده و با بهره برداری از واحدهای صنعتی در حال ساخت ظرفیت اشتغال افزایش قابل توجهی داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی