[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

امنیت امروز مرهون خون شهداست، روزنامه شیراز نوین

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، دکتر نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز به همراه مهندس معصومی شهردار منطقه هفت، دیگر مسئولان شهرداری، سروان قاسمی فرمانده حوزه مقاوت بسیج کربلا ناحیه احمد بن موسی(ع) و یاوران شورا با خانواده‌های معزز شهیدان محمد علی باغبان، شهباز کوچکی، محمدعلی فراحی و شهیدان فیجانی دیدار و گفت‌وگو کردند.
نواب قائدی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا بیان داشت: اگر امروز در جای جای ایران اسلامی در کمال امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که با ازخودگذشتگی هرچه تمام تر در دفاع از ارزش‌های انقلاب و کشور جانانه جنگیدند و جان فشانی کردند.
وی بر تکریم خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان سرافراز تأکید کرد و ادامه داد: وظیفه همه ماست به مقام والای خانواده‌های معزز شهدا که در پرورش، تربیت، تعالی و تکامل آن مردان آسمانی نقش مهمی داشتند، ادای احترام نماییم.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلان شهر شیراز ابراز امیدواری کرد: با پاسداشت صبوری‌های خانواده معزز شهدا و گرامیداشت یاد و خاطرات شهدا بتوانیم گوشه ای از دین خود را به این عزیزان ادا نماییم.
گفتنی است در این دیدار خانواده معزز شهدا نیز به بیان خاطراتی از شهدای والامقام خود پرداختند و درپایان نیز از ایثار و استقامت و شکیبایی این خانواده‌های معزز با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی