[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

خیز سرمایه‌گذاری در شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز خبر داد:
خیز سرمایه‌گذاری در شیراز

شه‌دوست: پارک آبی بزرگ شیراز کلنگ‌زنی می‌شود
 
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز گفت: پارک آبی بزرگ شیراز با مشارکت شرکت ساختمانی شمس عمران در سالروز ولادت امام باقر(ع) کلنگ زنی می‌شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز، هادی شه دوست شیرازی با بیان اینکه پارک آبی بزرگ شیراز در زمینی به وسعت ٣/٥ هکتار و زیربنای تقریبی ٢٥هزار مترمربع در ابتدای بزرگراه آیت الله حسینی الهاشمی اجرایی می‌شود، گفت: این پارک آبی شامل 14 سرسره، محیط بازی‌های آبی کودکان (دریاچه کودکان)، رودخانه، دریاچه، استخر، سونای خشک و بخار، حمام ترکی، اتاق ماساژ، رستوران و... می‌باشد. وی افزود: از مشخصه‌های بارز و منحصر به فرد این پروژه، طراحی ویژه در ایجاد امکان استفاده و بهره برداری جانبازان و معلولان عزیز از تمامی ظرفیت و فضاهای آن بوده و همچنین برای اولین بار سینما 5 بعدی در پارک آبی با بهره گیری از فناوری روز دنیا استفاده شده است. 
شه دوست با بیان اینکه احداث پارک آبی یکی از مطالبات و خواسته‌های به جای شهروندان فهیم شیراز از مدیریت شهری بوده است، اعلام کرد: پس از مذاکرات متعدد و نوسان بازار ارز، اکنون با ثبات نسبی به وجود آمده و پس از اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر شیراز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
شه دوست شیرازی در پایان با اشاره به اینکه برخی از تجهیزات و تأسیسات این پارک از به روزترین و    مدرن ترین آن در دنیاست و نیاز به وارد کردن آنها از سایر کشورها می‌باشد، گفت: پارک آبی بزرگ شیراز   در جنوب کشور منحصر به فرد بوده و در بعضی از قسمت‌ها در کشور نظیر ندارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی