[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

تکذیب ادعای روستاخواری در فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ادعاهای مطرح شده در خصوص روستا خواری و صدور اسناد اراضی ملی به نام سازمان اوقاف و امور خیریه را تکذیب نمود.
به گزارش دریافتی شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس، سیدمهدی هاشمی با رد مطالب منتشره ابراز داشت: پذیرش ثبت شش دانگ یک قطعه زمین موقوفه واقع در «چاه گرهن» از طرف اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان «مهر» با رعایت مقررات قانونی صورت پذیرفته است.
 وی افزود: این اقدام پس از انتشار آگهی‌های نوبتی و تحدیدی مورد واخواهی قرار گرفته که منجر به رسیدگی در دادگاه‌های بدوی و تجدید نظر استان و حکم رد اعتراض و بطلان دعوی خواهان گردیده است. مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس تصریح نمود: این پرونده در ادامه با فرجام خواهی در شعبه دهم دیوان عالی کشور منجر به رد فرجام خواهی و ابرام دادنامه آن شده است و با توجه به طی تشریفات قانونی و رسیدگی نهایی در مرجع قضائی، سند مالکیت موقوفه صادر و اداره ثبت شهرستان به وظایف قانونی خود در این زمینه عمل نموده و لذا اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس حق پیگیری قانونی این ادعا از طریق مبادی ذی ربط را برای خود محفوظ می‌داند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی