[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

تعامل شهرداری شیراز با ارتش ستودنی است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، همزمان با دهه پرفروغ فجر و روز نیروی هوایی، شهردار شیراز با حضور در پایگاه نیروی هوایی شهید دوران این روز را به نیروهای جان بر کف هوانیروز و فرماندهان این پایگاه تبریک گفت.
در این دیدار که با همراهی شهردار منطقه دو و جمعی از یاوران شورای اسلامی شهر شیراز در سطح محلات این محدوده برگزار شد، فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران به نقش بسیار پررنگ شهردار شیراز در تعامل با نیروی هوایی ارتش اشاره کرد و گفت: در پرتو صمیمیت و تعامل با ادارات شاهد فعالیت پویا و مفید شهرداری شیراز در عرصه‌های عمرانی، فضای سبز و خدمات به شهروندان هستیم.
امیر سرتیپ جعفری با اشاره به پروژه‌هایی که با همکاری ارتش و مدیریت شهری در محدوده منطقه دو شیراز صورت می‌گیرد، افزود: نیروی هوایی و مجموعه ارتش دفاع و امنیت مردم را سرلوحه اهداف خود قرار داده و همانند دوران دفاع مقدس از هیچ ایثارگری رویگردان نیستند.
شهردار شیراز در این دیدار گفت: در طول تاریخ رشادت‌های پایگاه نیروی هوایی شهید دوران همواره به نیکی یاد می‌شود و ارتش و به ویژه نیروی هوایی را در قلوب مردم جایگاه ارزنده و محبوبی دارند. این پایگاه در دوران دفاع مقدس نیروی هوایی خوش درخشید و قطعاً آمادگی و روحیه جان بر کفی در محبوبیت این مجموعه بسیار تأثیرگذار است.
حیدر اسکندرپور در ادامه با تشریح فعالیت‌ها و پروژه‌های عمرانی در محدوده منطقه دو شیراز افزود: در حال حاضر نزدیک به پانصد میلیارد پروژه کوچک و بزرگ در دست اجرا و آماده بهره برداری در این محدوده شهر داریم که نوید روزهای روشنی را برای شهروندان می‌دهد.
در ادامه غلامرضا شهریاری شهردار منطقه دو نیز با اشاره به تعامل خوب فرماندهی نیروی هوایی شهید دوران با این منطقه گفت: در حال حاضر ۱۲۰ پروژه در حال طراحی و اجرا در محدوده منطقه دو است که پارک ۵ هکتاری محراب از پروژه‌های بزرگی است که با همراهی این پایگاه به زودی اجرایی خواهد شد.
در پایان این دیدار شهردار شیراز به رسم یادبود و به نمایندگی از مردم فهیم شیراز از فرماندهان و نیروهای این مرکز تجلیل به عمل آورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی