[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

۱۰ هتل خوش منظره در سراسر دنیا، روزنامه شیراز نوین

این اقامتگاه در بین دو پارک ملی واقع در منطقه
 Blue Mountains ناحیه ولز جنوبی (South Wales) قرار گرفته است. Blue Mountains به معنای کوهستان آبی، دارای جنگل‌های انبوه درخت اکالیپتوس است. درخت های این جنگل نوعی روغن خاص ترشح می کنند که تبخیر آن باعث ایجاد یک مه آبی رنگ می شود. اقامتگاه ولگن ولی در نیمه اول قرن نوزدهم و در روی ویرانه های یک مزرعه بزرگ ساخته شده و بر اساس افسانه های محلی، چارلز داروین در سفر به استرالیا به منظور تحقیق بر روی نظریه انقلابی تکامل، مدتی در این محل به سر برده است. در حال حاضر ولگن ولی با ترکیبی از دکوراسیون سنتی اصیل و مدرن ترین امکانات رفاهی، گردشگران زیادی از سراسر دنیا جذب می کند. یکی از جذاب ترین ویژگی های این اقامتگاه، تراس وسیع اختصاصی در هرکدام از اتاق ها با چشم اندازی مبهوت کننده است. 
هتل Rayavadee، تایلند
این هتل 6 ستاره، در نقطه دورافتاده ای از شهر کرابی (Krabi) واقع شده و به معنای واقعی دور از تمدن قرار گرفته است. دسترسی به هتل رایاوادی فقط با قایق امکان پذیر است که این مسأله جنبه های شاعرانه و لوکس آن را افزایش می دهد. این هتل شامل تعدادی کلبه کوچک با نمای خارجی مشابه کلبه های سنتی تایلند و طراحی داخلی مدرن منحصربه فرد است که در میان درخت های نارگیل و گل های رنگارنگ استوایی قرار دارند. مهمان های این هتل می توانند در 3 ساحل ماسه ای بی نظیر نزدیک آن، به استراحت و تفریح مشغول شوند. 
هتل Denali Bluffs، ایالات متحده
دنالی بلافز یک هتل 3 ستاره در نزدیکی پارک ملی دنالی آلاسکا است و اقامت در آن تجربه ای رؤیایی محسوب می شود. بالکن اتاق های این هتل چشم انداز مبهوت کننده‌ای به کوه های آلاسکا و رودخانه ننانا (Nenana) دارد. فاصله کم این هتل با پارک ملی دنالی آن را به محل مناسبی برای اقامت دوستداران این پارک و همین طور علاقه مندان به تماشای دشت های وسیع آلاسکا تبدیل کرده است. 
هتل Post Ranch، ایالات متحده
اگر از ارتفاع وحشت دارید، هتل 5 ستاره پست رنچ محل مناسبی برای شما نیست. این هتل در بالای یک صخره مرتفع مشرف به خلیج کالیفرنیا (منطقه بیگ سور) قرار گرفته است که به صورت مداوم در معرض برخورد امواج سرکش اقیانوس آرام است و از تعدادی خانه باشکوه و مدرن تشکیل شده که در لبه پرتگاه ساخته شده اند. مهمانان این هتل می توانند در تراس های بزرگ این خانه ها که دارای جکوزی هستند، از لذت غوطه ور شدن در آب گرم همزمان با تماشای مناظر خیره کننده بهره مند شوند. 
هتلParadies، سوییس
در سوییس، پیدا کردن هتلی بدون چشم انداز زیبا، تقریبا غیرممکن است، بااین وجود هتل پارادایز در منطقه فتان (Ftan) جایگاه خاصی در بین همه هتل های سوییس دارد. هتل پارادایز یک هتل 5 ستاره کوچک با فضایی دوست داشتنی است که همه امکانات آن از بالاترین استانداردهای ممکن برخوردارند و با منظره چشم نواز آلپ، بازتاب نور خورشید از کوه های پوشیده از برف و یک دشت وسیع با قلعه ای باستانی در میان آن، ترکیبی منحصربه فرد و سحرانگیز ایجاد می کنند. 
هتل Desert Homestead، نامیبیا
جادوی کوهستان نوبی بیسکی (Nubibskie) در منطقه سوسوس ولای (Sossusvlei)، به تنهایی برای ترغیب گردشگران به طی کردن هزاران کیلومتر و بازدید از آن، کافی است و اقامت در هتل نسبتاً گران ولی بسیار خوشایند دزرت هوم استد، لذت سفر را افزایش می‌دهد. این هتل 3 ستاره در حاشیه یک دشت سرسبز و خوش منظره قرار گرفته است و بااینکه ظاهر آن شبیه به یک کلبه روستایی سنگی و بی پیرایه است ولی داخل آن جادار و راحت بوده و کاملاً حریم خصوصی موردنیاز مسافران را تأمین می کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی