[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

بازدید سرزده رئیس‌کل دادگستری فارس از مجتمع قضائی شهید قدوسی شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس دیروز به صورت سرزده از مجتمع قضائی شهید قدوسی شیراز بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس، در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی ضمن دیدار نزدیک با همکاران قضائی و اداری در دادگاه کیفری 2 شیراز، محاکم کیفری 1 استان و اجرای احکام کیفری شیراز به بررسی نحوه ارائه خدمات قضائی در این مجتمع قضائی پرداخت.
رئیس شورای قضائی استان فارس ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند قضات و کارمندان شریف این مجموعه قضائی، هدف از این بازدید را دیدار با همکاران و مشاهده تلاش‌ها و کوشش‌های صورت گرفته خواند و افزود: در این بازدید تلاش داریم تا ضمن آشنایی با مشکلات موجود در خدمت رسانی قضائی ارتباط نزدیکی با مردم و مراجعان برقرار نماییم.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی دیدارهای سرزده از حوزه‌ها و مجتمع‌های قضائی را از رویکردهای مهم نظارتی دستگاه قضائی در استان خواند و افزود: باید میزان رضایتمندی مردم در همه شهرها و بخش‌های استان مورد سنجش و ارزیابی قرار گیرد.
رئیس کل دادگستری استان فارس در بازدید از مجتمع قضائی شهید قدوسی شیراز وظیفه کارکنان شاغل در دستگاه قضائی را بسیار حساس و دشوار ارزیابی کرد و به آمار عملکردی شعب نیز اشاره کرد و گفت: قضات و کارکنان مجتمع علاوه بر تکریم ارباب رجوع و دقت در کار قضائی نسبت به آمار عملکردی ماهانه حساسیت داشته باشند و در رسیدگی سریع و مختومه کردن به موقع پرونده‌ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی همچنین بر نظارت دقیق رئیس مجتمع و قضات بر عملکرد کارکنان و رعایت ضوابط اداری تأکید کرد و خاطرنشان ساخت: در دوران تحول قضائی همه اجزای مجموعه قضائی باید دغدغه اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و بخش نامه‌های مرتبط با امر تحول را داشته باشند. گفتنی است رئیس کل دادگستری فارس از محاکم کیفری یک استان، مجموعه دادگاه‌های کیفری 2 و اجرای احکام کیفری شیراز دیدن کرد و از نزدیک ضمن استماع سخنان مراجعه کنندگان به بررسی مشکلات و گفت‌وگو با آنان پرداخت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی