[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

بیش از یک‌هزار و ۹۰۰ منزل سازمانی ارتش در ۳۳ شهر احداث شده است، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: از سال ۱۳۹۵ تاکنون بیش از یک هزار و ۹۰۰ منزل سازمانی ارتش در ۳۳ شهر کشور احداث شده و تا پایان سال ۱۳۹۹، ۷۵۰ واحد دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ نوذر نعمتی دیروز یکشنبه در آیین بهره‌برداری از ۳۶ واحد مسکونی کارکنان مرکز آموزش ۰۷ ارتش در کازرون افزود: یکی از دغدغه‌های فرمانده کل قوا رسیدگی به معیشت کارکنان نیروی مسلح است.
وی ادامه داد: از سال ۱۳۹۵ دستور العملی با عنوان «لبیک یا امام خامنه‌ای» به تمام یگان‌های ارتش در کشور ارسال شده که این دستور العمل شامل برنامه عملیاتی در زمینه آمادگی رزمی یگان‌های ارتش، افزایش روحیه و رفاه کارکنان و نقل و انتقال آنهاست.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از اهداف دستورالعمل «لبیک یا خامنه‌ای» مربوط به ساخت منازل سازمانی در همه پادگان‌های ارتش در سراسر کشور است که در این بخش به گونه‌ای برنامه‌ریزی شد تا خانواده کارکنان ارتش در یک محیط امن و با آرامش زندگی کنند.
امیر نعمتی بیان کرد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در ۶ماهه نخست سال ۱۴۰۰، چهارهزار واحد منزل سازمانی کارکنان ارتش در نقاط مختلف کشور به بهره‌برداری برسد.
وی ادامه داد: در کنار این طرح کار نهضت نوسازی و بازسازی پادگان‌ها را آغاز کرده‌ایم که تاکنون ۳۰میلیون مترمربع فضای زیبا و محیط زیست سالم در پادگان‌های ارتش ایجاد شده است. فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم با بیان اینکه ۲۳هزار واحد منزل سازمانی ارتش در سراسر کشور در حال ساخت است، گفت: سهم استان فارس در این زمینه یک‌هزار و ۳۰۰ واحد است که عملیات اجرایی بخشی از این واحدها آغاز شده و مابقی تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد.
امیر ابوالقاسم رضایی افزود: از ۱۲۶ واحد مسکونی پیش‌بینی شده برای کارکنان مرکز آموزش ۰۷ ارتش، هم اکنون ۳۶ واحد به بهره‌برداری می‌رسد و مابقی در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ تکمیل خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی