[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

تیم تنیس روی میز «سپهبد سلیمانی» شیراز آغاز به کار کرد، روزنامه شیراز نوین

تیم تنیس روی میز «سپهبد سلیمانی» شیراز با حضور دکتر روح الله نجابت، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، آغاز به کار کرد.
به گزارش شیراز نوین و به نقل از پیام خبر، دکتر روح الله نجابت، در حاشیه بازدید از تمرین تیم تنیس روی میز «سپهبد سلیمانی» شیراز گفت: امروز برای خداقوت گفتن به این جوانان و نوجوانان تیم پینگ پونگ «شهید سلیمانی» و همه دست اندرکاران و زحمتکشان این باشگاه، به محل هیأت تنیس روی میز استان آمدم.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این مطلب که بنای کاری من از ابتدا این بود که در عرصه ورزشی شیراز و استان کمک رسان باشیم، افزود: این بازدید انگیزه بیشتری شد تا ان شا الله حمایت های مادی و معنوی را به سمت این دوستان جذب کنیم.
وی پیرامون اینکه این ورزش یک ورزش المپیکی است و می توان با تربیت ورزشکاران در این رشته در آینده چهره های مؤثری به المپیک فرستاد و باعث مدال آوری هم شد، گفت: این یک دغدغه صحیح است.
بر اساس این گزارش، در ادامه محمدمهدی هادیان شیرازی، با اشاره به اینکه از میانه‌های بهمن ماه جاری به مناسبت دهه فجر تیم تنیس روی میز «سپهبد سلیمانی» شیراز تشکیل شد، گفت: از اواخر بهمن ماه تا دوم اسفند ماه سال جاری جوانان و نوجوانان منتخب این تیم به مسابقات لیگ دسته برتر جوانان و نوجوانان کشور اعزام می شوند.
مسوول تیم تنیس روی میز «سپهبد سلیمانی» شیراز با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم بومی شهر شیراز هستند، تأکید کرد: تعداد اعضای تیم ها به دلیل شرایط کرونایی به نسبت مسابقات در زمان های دیگر، کاهش پیدا کرده است که در مجموع 16 نفر شامل 6 بازیکن و 2 نفر کادر فنی برای بخش خواهران و برادران به این مسابقات که به میزبانی اصفهان انجام می شود، اعزام خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه این بازیکنان از سنین پایه پنج - شش سالگی تنیس روی میز را آغاز کردند و آموزش دیدند، اظهار کرد: این بازیکنان و سایر بازیکنان این رشته تحت سخت ترین آموزش ها قرار دارند، به گونه ای که این عزیزان هر روز در 2 نوبت صبح و عصر به تمرین و در زمان های تعطیل هم به دیدن فیلم های سایر مسابقات می پردازند.
هادیان شیرازی با اشاره به اینکه تمامی این بازیکنان حاصل دسترنج استاد «میعاد مکیف» هستند که از مفاخر این رشته در شیراز، فارس و ایران محسوب می شود، اظهار کرد: استاد مکیف، سرمربی تیم ملی جوانان ایران است و در بالاترین تراز مربی گری در کشور و غرب آسیا قرار دارد.
اسامی تیم برادران به این شرح است:
سرمربی: محمدمهدی هادیان شیرازی، سرپرست تیم: مصطفی قمری. بازیکنان: عارف چشفر، پرهام فهام و علی رجبی در رده جوانان و شایان فلک دین، پارسا سهرابی و عرفان یزدانبخش در رده نوجوانان بازی می کنند.
اسامی تیم خواهران هم به شرح زیر است:
سرمربی: آرزو کاظمی، سرپرست: فرزانه حجازی پور. بازیکنان: نیایش ایزدی، زهرا عامرطاس و بیتا ریحانی در رده جوانان و مهسا گمرکچی، بهاره سجادی و مبینا سهرابی در رده نوجوانان بازی می کنند.
خاطر نشان می شود، در مراسم آغاز به کار این تیم، نماینده مجلس با یکی از پیشکسوتان رشته تنیس روی میز، بازی دوستانه ای انجام داد و این نماینده مردم در خانه ملت در پایان از زحمات استاد «مکیف» تجلیل کرد و همچنین فرشید نظری، دبیر جامعه اسلامی کارگران هم در این مراسم حضور داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی