[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

اختلاف مقامات صهیونیستی با نتانیاهو بر سر ایران، روزنامه شیراز نوین

برخی رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که مقامات امنیتی این رژیم از تصمیم نتانیاهو در انتخاب مسئول پرونده ایران به شدت ناراضی هستند.
به گزارش ایسنا به نقل از المیادین، برخی رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که منابع امنیتی اسرائیلی از تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم در انتخاب مئیر بن شابات، رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به عنوان مسئول ارتباط با دولت آمریکا و دیگر کشورهای بزرگ در خصوص مسئله ایران انتقاد دارند.
روزنامه یدیعوت آحارنوت با اشاره به اینکه برخی منابع امنیتی بلندپایه به تصمیم نتانیاهو انتقاد کرده‌اند، به نقل از این منابع نوشت: بن شابات به زبان انگلیسی صحبت نمی‌کند و ایران‌ را به طور کامل نمی‌شناسد. علاوه بر این او با اعضای دمکرات دولت آمریکا که از مهندسان برجام به شمار می‌روند نیز ارتباط ندارد و در هر مکالمه حساس با مسئولان آمریکایی از مترجم استفاده می‌کند.
از سوی دیگر روزنامه اورشلیم پست فاش کرد، زمانی که جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد، در برخی گزارش‌ها اعلام شد که یوسی کوهن، رئیس موساد یک تیم صهیونیستی را برای آغاز گفت وگو در رابطه با توافق هسته ای رهبری خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، بن شابات اخیراً رایزنی‌هایی با جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا در رابطه با ایران داشته است و این مسئله منجر شد که این سؤال مطرح شود که آیا بن شابات به جای یوسی کوهن به عنوان مسئول پرونده ایران انتخاب شده است؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی