[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

بهمن نخود در راه زندان ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق حرفه‌ای درون خودرو و کشف 150 فقره سرقت در شیراز خبر داد. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو پژو 206 در شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت. وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری «22 آزادگان» شهرستان شیراز با انجام اقدامات فنی و تخصصی، موفق شدند در این خصوص 2 نفر سارق حرفه‌ای که همدست هم بودند را شناسایی و آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به 150 فقره سرقت فقط از درون خودروهای پژو 206 در شیراز اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، 30 دستگاه ضبط و 8 دستگاه باند مسروقه کشف شد. سردار «حبیبی» با اشاره به اینکه در این خصوص 4 مالخر نیز دستگیر شده‌اند، گفت: همه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.
این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: چنانچه شیشه و قفل درب خودرو معیوب شده، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید و هنگام ترک اتومبیل از بسته بودن درب‌ها و شیشه اطمینان حاصل کنید.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی