[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

دغدغه ما بهبود وضعیت نیروی انسانی است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، در جلسه ای که با حضور رضا گیاهی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی آبفا کشور به همراه حسین ایلیادی مدیر کل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و کریم محرمی راد مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی وآموزش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت آب و فاضلاب شیراز در سالن جلسات زنده یاد نمازی برگزار شد، مسائل مربوط به ابهامات یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب و شفاف سازی وضعیت نیرهای انسانی شاغل مورد بررسی قرار گرفت. 
معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با ابراز خشنودی از عملکرد آبفا شیراز در حوزه‌های مختلف، ابراز داشت: با توجه به تغییرات چارت سازمانی باید سیستم منابع انسانی با وضعیت جدید تطبیق یابد. رضا گیاهی با تأکید بر سامان دهی و بهبود نیروی انسانی در شرکت‌های آب و فاضلاب گفت: یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های آبفای کشور، بهبود وضعیت نیروی انسانی اعم از رسمی، قراردادی، شرکتی و حجمی است. 
در این جلسه حسین ایلیادی مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و کریم محرمی راد مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز در خصوص تشکیلات سازمانی جدید طرح یکپارچگی و تغییرات طرح طبقه بندی مشاغل، مسائل مربوط به تبدیل وضعیت نیروها و نظام پرداخت نیروها مواردی را مطرح کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی