[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

نشان دادیم که از مکتب بهمن بیگی آمده ایم، روزنامه شیراز نوین

      میثم محجوبی - شیراز نوین 
تیم فوتبال قشقایی عصر یکشنبه 26 بهمن ماه با پیروزی سه بر یک مقابل استقلال ملاثانی، دو پله در جدول صعود کرد و در رتبه پانزدهم قرار گرفت.
این مسابقه با حواشی زیادی همراه بود. در اواسط نیمه نخست، بازی برای دقایقی متوقف شد که علت آن اعتراض شدید نیمکت نشینان ملاثانی نسبت به حضور برخی همراهان تیم قشقایی در ورزشگاه پارس بود. بدین ترتیب بازی با وقفه ای مواجه شد که داور را مجبور به اعلام هفت دقیقه وقت تلف شده در انتهای این نیمه کرد.
در بین دو نیمه نیز شاهد صحنه های زشت و غیراخلاقی از سوی بازیکنان و کادر فنی میهمان بودیم. مدیر رسانه ای باشگاه قشقایی که در حال فیلمبرداری از این اتفاق بود نیز از سوی بازیکنان استقلال ملاثانی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
شکستن درب و تجهیزات داخل رختکن، اتفاقات دیگری بود که از سوی اعضای تیم نماینده استان خوزستان رقم خورد. به گفته مسوولان این تیم، امیر سواری بازیکن اخراجی آنها که در وقت های تلف شده نیمه دوم با کارت قرمز داور مواجه شد اقدام به شکستن درب رختکن کرده بود.
ناظر فدراسیون، مسوول هیأت فوتبال و نماینده یگان ویژه تایید کردند که این اتفاقات همگی از سوی اعضای تیم استقلال ملاثانی رخ داده است.
سرمربی قشقایی در خصوص مسایل فنی این مسابقه به شیراز نوین گفت: بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم. حریف ما تیمی از نیمه بالای جدول بود و مشخص بود که کار آسانی نخواهیم داشت، اما این تیم را به خوبی شناسایی کردیم و با توجه به نقاط ضعف و قوتشان، توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم و پیروز میدان شویم.
داریوش هرمزی افزود: این تیم یک سری حواشی اطراف زمین داشت اما از یک هفته پیش از این بازی، این آگاهی را به بچه ها داده بودیم که ممکن است موضوعاتی حین بازی پیش بیفتد. بنابراین بچه ها از نظر ذهنی مجهز بودند که تحت تأثیر جو قرار نگیرند. دیدید که بچه‌ها هم به خوبی واکنش نشان دادند و توانستیم با دوری از حاشیه، پیروز میدان شویم. من این پیروزی را به روح پرفتوح بزرگ آموزگار ایل قشقایی، استاد مرحوم محمد بهمن بیگی تقدیم می کنم که امروز صدمین سالگرد تولد ایشان بود. همچنین امروز تولد 8 سالگی باشگاه قشقایی هم بود که خوشبختانه توانستیم با کسب پیروزی، شیرینی این روز را دو چندان کنیم.
هرمزی گفت: ما در بازی مقابل ملاثانی از جوان ترین بازیکن لیگ رونمایی کردیم. سید امیرحسین علوی متولد 83 را به میدان فرستادیم و این کار در راستای بحث آینده نگری بود که در مجموعه باشگاهمان به آن اعتقاد داریم و دنبالش هستیم. ما بازی خوبی انجام دادیم اما نباید اسیر غرور شویم. این بازی تمام شد و از حالا باید آماده شویم تا برابر تیم قدرتمند بادران، جلوه خوبی از تیممان به نمایش بگذاریم. بازی سختی است اما ما هم سختکوشیم.
سرمربی قشقایی که فصل گذشته با هدایت همین تیم استقلال ملاثانی از لیگ دو به لیگ یک صعود کرده بود، در خصوص حواشی به وجود آمده اظهار داشت: فقط می توانم این را بگویم که از سوی  تیم ما به هیچ عنوان حرکتی صورت نگرفت. ما اصولاً در تیممان کسی را نداریم که بخواهد به جار و جنجال بپردازد. تیم ما واقعاً مکتب اخلاق است. امروز هم نشان دادیم که از مکتب بهمن بیگی آمده ایم. 
وی در پایان گفت : دوست دارم مسوولان بیایند و این تیم را ببینند. تیم ما نیاز به دیده شدن دارد، اما هیچ مسوولیتی از کنار تیم ما رد هم نمی شود. مگر ما در نشاط اجتماعی نقش نداریم؟ پس چرا هیچ توجهی به ما ندارند؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی