[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: شبکه فراگیر گروه‌های جهادی در فارس تشکیل شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، آئین افتتاحیه اولین دوره توانمند سازی هنری و رسانه ای جهادگران فارس با عنوان رساف با حضور سردار یداله بوعلی به صورت ارتباط آنلاین برگزار شد. فرمانده سپاه فجر در این مراسم با تأکید بر اینکه ارتقای توانمندی‌های رسانه ای گروه‌های جهادی یک موضوع بسیار مهم است، گفت: تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی کار جهادی به عنوان یک فرهنگ مورد تأکید در دین اسلام یک مسئله اساسی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. وی با تأکید بر اینکه در دنیای امروز تبیین هنرمندانه کار جهادی می‌تواند هزاران نفر را تحت تأثیر قرار دهد، خاطرنشان کرد: تبلیغ هنرمندانه کار خالصانه جهادگران و انتقال این پیام به مخاطب می‌تواند هزاران کار خیر دیگر را نیز در پی داشته باشد.
سردار بوعلی با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که حرکت‌های اسلامی را بدنام و کمرنگ کنند، گفت: کارهایی که با نیت خیر و محرومیت زدایی انجام می‌شود، یکی از مؤلفه‌های تبلیغ مؤثر کارکرد جوانان مؤمن و حزب اللهی است. وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و اندیشه آن در برابر همه عالم کفر صف آرایی کرده است، گفت: گروه‌های جهادی می‌توانند فعالیت خودشان را فراتر از جغرافیای کشور به عنوان یک الگو به سراسر جهان اسلام معرفی کنند. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه استان فارس دارای یک فرهنگ اصیل و ریشه دار و ظرفیت‌های عظیم است، گفت: گواه این فرهنگ غنی و شایستگی جوانان این استان تقدیم بیش از ۱۵هزار شهید در راه دفاع از انقلاب اسلامی است و فارس می‌تواند مبدأ معرفی حرکت‌های جهادی به عالم باشد. وی با تأکید بر اینکه سپاه فارس همواره آماده هم افزایی با گروه‌های جهادی است، گفت: من شخصاً به گروه‌های جهادی علاقه‌مند هستم و شما جوانان می‌توانید در هر عرصه ای که کشور نیازمند است، حضور پیدا کنید و کمک کنید. سردار بوعلی خاطرنشان کرد: شبکه گسترده و فراگیر گروه‌های جهادی باید در استان فارس به صورت منسجم تشکیل شود و ظرفیت‌های هنری و رسانه ای سپاه فجر بیش از پیش در راستای معرفی فعالیت‌های جهادی به کار گرفته شوند.
فرمانده سپاه فجر در حاشیه این مراسم با بیان اینکه دوره توانمندسازی رساف طی ۲ ماه در قالب ۷ پروژه پودمانی برگزار می‌شود، گفت: در این دوره که به صورت مجازی برگزار می‌شود بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای گروه‌های جهادی از سراسر استان فارس حضور خواهند داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی