[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

عمران و استخدام معطل اعتبار ، روزنامه شیراز نوین

در نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، راهکارهای پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام بیمارستانی در فارس بررسی شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در ادامه سفر دیروز خود به تهران، با همراهی دکتر «علی اکبری» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت و دکتر «اورنگ ایلامی» سرپرست معاونت درمان دانشگاه، با «سید کامل تقوی نژاد» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت دیدار کرد.
دکتر «مهرزاد لطفی» در این نشست هم اندیشی، با بیان مهم ترین اولویت‌های موجود در حوزه سلامت استان فارس، هدف از این نشست را تقویت اعتبارات، ردیف‌های استخدامی و تأمین اعتبار موردنیاز برای پروژه‌های عمرانی سلامت عنوان کرد.
او تسریع در عملیات اجرای بیمارستان نیمه تمام در شیراز و شهرستان‌ها و تأمین اعتبارات لازم در خصوص این پروژه‌ها را از جمله موارد مطرح شده در این نشست بیان کرد.
دکتر لطفی ادامه داد: گسترش خدمات با توسعه پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت در اپیدمی کروناویروس متوقف نشده و لازم است برای تکمیل پروژه‌های سلامت و عملیاتی شدن طرح‌های در دست اجرا، اعتبارات کافی تأمین شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این دیدار بیان کرد: رسیدن به رسالت سنگین مجموعه سلامت فارس و پاسخ گویی به نیازهای مردم، با گسترش خدمات بهداشت و درمان و دسترسی سریع مردم در دور افتاده ترین نقاط استان میسر است.
دکتر لطفی یکی دیگر از محورهای این نشست را پیگیری ردیف‌های استخدامی، تقویت تشکیلات سازمانی عنوان کرد و گفت: وجود نیروهای متخصص و کارآزموده در حوزه سلامت باعث تسریع در رسیدن به اهداف دانشگاه می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی