[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

مطالبات پزشکان خانواده و مراقبان سلامت فارس پیگیری شد، روزنامه شیراز نوین

در دیدار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرانه و مطالبات پزشکان خانواده و مراقبان سلامت فارس پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، معاون بهداشت وزارت بهداشت در این دیدار ضمن تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پاس مدیریت در اپیدمی کروناویروس در استان فارس، آخرین وضعیت بیماری کووید۱۹ در کشور را تشریح کرد.
دکتر «علیرضا رئیسی» همچنین با اشاره به شیوع ویروس انگلیسی در کشور گفت: با توجه به قدرت سرایت بالای ویروس جهش یافته انگلیسی، تنها راه مقابله با آن، همکاری و مشارکت مردم در رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات دانشگاه در برابر کووید ۱۹ در سطح استان فارس، با اشاره به نقش پزشکان خانواده در سلامت مردم اظهار کرد: پزشکان خانواده فارس با همکاری مراقبان سلامت در غربالگری، پیشگیری و کنترل بیماری‌ها به ویژه پاندمی کروناویروس خوش درخشیدند. دکتر «مهرزاد لطفی» افزود: پزشکان خانواده ارتباط مستقیم با خانواده‌ها دارند و در اجرای برنامه‌های خودمراقبتی و پیشگیری از بیماری‌های واگیر و غیرواگیر نیز نقش مهم و مؤثری دارند.
او با اشاره به دستاوردهای مطلوب پزشکان خانواده فارس ادامه داد: در کنار خدمات ارزشمند پزشکان خانواده، از سوی مسئولان دانشگاه نیز برای پرداخت مطالبات و رفع دغدغه‌های آنان تلاش می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی