[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۶
  • دوره جدید

شور انتخاباتی در حال شکل‌گیری است، روزنامه شیراز نوین

ستاد انتخابات شهرستان شیراز به ریاست محمدرضا امیری فرماندار شیراز و با حضور رؤسای کمیته‌های ستاد و رؤسای مراکز انتخاباتی شهرستان تشکیل جلسه داد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، فرماندار شهرستان شیراز در این نشست گفت:‌ در انتخابات سال گذشته، با تدبیر و برنامه ریزی شایسته ستاد انتخابات شهرستان شیراز و همت و تلاش رؤسای مراکز انتخاباتی، شاهد برگزاری انتخاباتی درخور شأن کلان‌شهر شیراز در ۶۸۶ شعبه اخذ رأی بودیم که جای تقدیر دارد.
وی گفت: در انتخابات پیش رو، مؤلفه‌های سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت انتخابات همواره مدنظر است که البته موضوع مهم دیگری که در دستور کار قرار دارد ایمنی رأی دهندگان و دست اندرکاران انتخابات در شرایط شیوع بیماری کروناست.
 به گفته فرماندار، مشارکت حاصل رقابت معنادار و قابل قبول است و اخیراً شاهد هستیم که با آغاز فعالیت جریان‌ها و تشکل‌های سیاسی، شور و نشاط انتخاباتی در حال شکل‌گیری است. در همین راستا از مسئولان مراکز و نهادهای تأثیرگذار و همچنین گروه‌های سیاسی، احزاب و تشکل‌ها انتظار می‌رود با اتخاذ رویکردهای مناسب در تقویت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، فعالانه گام بردارند.
امیری افزود: ما حقوق داوطلبان را مانند رأی مردم، حق الناس می‌دانیم و وظیفه خود می‌دانیم از حقوق داوطلبان نیز همچون آرای مردم، دفاع و صیانت کنیم.
وی تأکید کرد: ستاد انتخابات شهرستان شیراز و کمیته‌های مرتبط در فرمانداری شیراز تشکیل شده و ارتباط با دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان برقرار است. 
وی درخاتمه خاطرنشان کرد: در خصوص تشکیل هیئت‌های نظارت، هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی، در سطح ملی و استانی ابلاغ شده ولیکن منتظریم هیئت نظارت شهرستان نیز معرفی شوند که با معرفی هیئت‌های نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و همچنین هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهرستانی، آمادگی کامل برای آغاز فرایند انتخابات که از ۱۸ اسفندماه با دستور وزیر محترم کشور کلید خواهد خورد، وجود دارد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی