[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

از هنرمندان با هنرکارت حمایت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از اعطای 10 هنرکارت به اعضای صندوق اعتباری هنر در آباده خبر داد و افزود: اقدامات خوب و مؤثری در راستای حمایت از هنرمندان و عضویت در صندوق اعتباری هنر صورت گرفته است. یکی از اولویت‌های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از هنرمندان در رشته‌های مختلف به وسیله عضویت در صندوق اعتباری هنر است که این امر باعث می‌شود تا هنرمندان کشور سامان دهی شده و به نحو شایسته مورد حمایت قرار گیرند. 
هادی فرخی اظهار کرد: از جمله ویژگی‌های مهم صندوق اعتباری هنر این است که هنرمند پس از عضویت در آن، می‌تواند از مزایای بیمه تأمین اجتماعی استفاده نموده و همچنین از بیمه تکمیلی درمان سالانه نیز استفاده نماید. 
وی در ادامه گفت: کارت اعتباری هنر از جمله برنامه‌های اجرایی بسیار خوب صندوق اعتباری هنر بوده که هنرمند با استفاده از این کارت می‌تواند از مزایای صندوق همچون کمک هزینه‌های بیمه درمان و تکمیلی، کمک هزینه شیوع بیماری کرونا و... استفاده نماید. 
یادآور می‌شود بیش از 100 نفر از هنرمندان شهرستان آباده در سامانه صندوق اعتباری هنر عضو هستند که از این تعداد تا به حال 10 نفر از آنان کارت اعتباری هنر دریافت نموده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی