[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

باند فساد در شهرداری متلاشی شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، دادستان عمومی و انقلاب شیراز از انهدام یک باند رشا و ارتشا در شهرداری یکی از مناطق شیراز خبر داد. سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه طی این اقدام تاکنون دو نفر از باند مذکور بازداشت شده اند، گفت: دستور قضائی بازداشت سایر اعضای این باند نیز صادر و در روزهای آتی اجرا خواهد شد.
 وی با اشاره اینکه این باند رشا و ارتشا اقدام به صدور مجوز‌های ساخت و ساز غیرقانونی در برخی باغات می‌کردند، گفت: تنها در دو فقره از موارد بیش از 10میلیارد ریال وجوه غیرقانونی کشف گردیده است. این مقام قضائی استان افزود: کشف این جرائم در حوزه مفاسد اداری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) و با هماهنگی مقام قضائی انجام گردید و این پرونده در شعبه ویژه بازپرسی در حال تکمیل تحقیقات می‌باشد.
بحرینی اظهار داشت: برخورد قاطع، بدون اغماض و تبعیض با مفاسد اداری و اقتصادی یکی از اولویت‌های مهم مجموعه قضائی در استان است و در این مسیر مسئولان قضائی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد .
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تصریح کرد: کلیه مجوز‌های صادره توسط این افراد تحت بررسی دقیق و کارشناسی قرار دارد و مجوز‌هایی که بر خلاف ضوابط و ناشی از اقدامات خلاف و مجرمانه صادر شده باشد ضمن تعقیب کیفری عوامل مرتبط، شرکا و معاونان، مطابق مقررات جهت ابطال آن اقدام می‌شود و پیگیری لازم به عمل خواهد آمد و مسببان و عوامل در چهارچوب قانون مسئولیت جبران خسارات مادی را برعهده خواهند داشت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مطابق مقررات، اطلاع رسانی از روند پیگیری این پرونده‌ها در دستور کار خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی