[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

مدیرکل بنیاد شهید فارس: کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه آزاد پرداخت شده است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در ملاقات با مدیرکل بنیاد شهید استان فارس گفت: بنیاد شهید تاکنون کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی را پرداخت کرده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد شیراز، صالحی آرا ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسه با مدیرکل بنیاد شهید استان فارس عنوان کرد : دانشگاه آزاد در رویکرد جدید مدیریتی خود دلبستگی و تعامل بسیار خوبی را با جامعه ایثارگری دانشجویی داشته است؛ به نحوی که مسئولان و مدیران و رؤسای واحدهای دانشگاهی خود را جزو خادمان صدیق جامعه ایثارگری دانسته و تمام تلاش و هم و غم خود را در برطرف کردن مشکلات آنان به کار برده اند‌.
رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی فارس افتخار این را دارد که دارای ۱۹ شهید می‌باشد که از این تعداد چهار نفر از شهدای مدافع حرم هستند و همچنین در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد استان فارس ۲۱ نفر از شهدا گمنام تدفین شده‌اند.
 صالحی آرا در خصوص مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید عنوان کرد: بنیاد شهید تاکنون کمتر از ۵۰ درصد مطالبات دانشگاه آزاد را پرداخت کرده است و نسبت به پرداخت مابقی مطالبات هنوز اقدامات مؤثری انجام نداده است. 
وی از مدیرکل بنیاد شهید استان خواست که نسبت به پیگیری و پرداخت مطالبات دانشگاه آزاد استان فارس اقدامات لازم را از طریق بنیاد شهید در تهران دنبال نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین محمدپور، مدیرکل بنیاد شهيد استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از حضور صالحی رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار امیدواری کرد که ان شاءالله به زودی شاهد پرداخت کامل مطالبات دانشگاه آزاد از بنیاد شهید باشیم.
وی افزود: بنیاد شهید استان فارس تعاملات و مناسبات بسیار مثبتی را با دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان داشته است و بحمدالله تاکنون مشکل خاصی در خصوص دانشجویان جامعه هدف نداشته ایم و اظهار امیدواری کرد که با برطرف شدن مشکلات مالی این روابط در سطح بهتر و بیشتری توسعه یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی