[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

شتاب ساخت آزادراه لامرد- پارسیان ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در سفر خود به شهرستان لامرد گفت: با کمک قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ساخت آزادراه لامرد- پارسیان سرعت بیشتری می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، دکتر حسن نوروزی در جریان بازدید از قطعه اول آزاد راه لامرد- پارسیان گفت: برای تکمیل آزادراه لامرد- پارسیان ۲۵۰۰میلیارد تومان اعتبار لازم است که در این زمینه با رایزنی‌های انجام شده با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ساخت این مسیر برای عبور تولیدات صنایع بزرگ انرژی بر از جمله شمش آلومینیوم و دیگر صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد سرعت بیشتری می‌گیرد. وی همچنین در ادامه از طرح تغذیه مصنوعی تنگ ماهی در بخش اشکنان بازدید کرد که برای اجرای این طرح از محل اعتبارات توسعه شهرستان فارس اعتبار اولیه ۲میلیارد تومان به آن اختصاص یافته است که کارشناسان جهاد کشاورزی لامرد برای تکمیل این طرح آبخیزداری اعتباری بالغ بر هشت‌میلیارد تومان درخواست کردند. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در آخرین مرحله از حضور در شهرستان لامرد با حضور در منطقه ویژه انرژی بر لامرد و کارخانه آلومینیوم جنوب از فعالیت‌های اقتصادی این مجموعه اقتصادی بازدید کرد.
مهندس حسین شبانی نژاد، فرماندار شهرستان لامرد نیز در جریان بازدید از قطعه اول مسیر لامرد به خنج تا تونل شهید باقری در لامرد گفت: با موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، برای تکمیل این مسیر اعتباری بالغ بر سه‌میلیارد تومان تخصیص داده شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی