[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

سامان‌دهی تورهای گردشگری با کمک پلیس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و ثبت گشت‌ها در سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی، سامان دهی تورهای گردشگری با همکاری نیروی‌ انتظامی انجام می‌شود و از فعالیت‌های غیرمجاز ممانعت خواهد شد.
مصیب امیری، پنجشنبه ۳۰ بهمن در آیین افتتاح یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شیراز بیان کرد: با افتتاح این دفتر جدید خدمات مسافرتی و گردشگری، تعداد این دفاتر در استان فارس به ۲۸۱ واحد رسیده است. به گزارش شیرازنوین به نقل از میراث فرهنگی فارس، امیری ادامه داد: استان فارس با داشتن آثار تاریخی متعدد و مناطق طبیعی زبیا و بی‌نظیر از ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر برخوردار است و تقویت و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری مناسب در رشد و شکوفایی صنعت گردشگری استان نقش بسزایی داشته است. امیری افزود: این استان در زمینه جذب گردشگری در بخش‌های مختلف ازجمله گردشگری زیارتی و مذهبی، سلامت و درمانی، گردشگری تاریخی فرهنگی، طبیعت گردی و اکوتوریسم، دارای ظرفیت‌های بسیار مناسبی است که با برنامه‌ریزی دقیق می‌توان این ظرفیت‌های بالقوه را به شکل مطلوب مورد بهره‌برداری قرار داد.
مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی فارس گفت: در حوزه سلامت برنامه‌ریزی‌هایی با نهادهای ذی ربط انجام شده که در آینده‌ای نزدیک شاهد روند مطلوب‌تری برای جذب و درمان گردشگران سلامت خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی