[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

رئیس‌کل دادگستری فارس: شهدا چراغ راه مسئولان در خدمتگزاری صادقانه هستند ، روزنامه شیراز نوین

با حضور رئیس کل و مسئولان قضائی دادگستری استان فارس، شهیدمحسن جعفری از دانشجویان بسیجی مرکز آموزش علمی کاربردی دادگستری فارس تشییع شد.
با حضور حضرت آیت الله دژکام امام جمعه شیراز، مسئولان قضائی استان فارس، قضات و کارکنان دادگستری، جمعی از دانشجویان مرکز علمی کاربردی دادگستری فارس و جمع زیادی از مردم شهيدپرور شيراز پیکر پاک بسیجی شهیدمحسن جعفری یکی از شهدای راه امنیت، از سربازان گمنام امام زمان(عج) و از دانشجویان مرکز آموزش علمی و کاربردی دادگستری فارس صبح پنجشنبه در شیراز تشییع شد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس، پیکر پاک شهید والا مقام محسن جعفری از سربازان گمنام امام زمان(عج) که به همراه دو تن دیگر از یاران خود در حین انجام وظیفه در چابهار به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، صبح روز پنجشنبه با حضور چشمگیر آحاد مردم و مسئولان قضائی استان فارس در حرم مطهراحمد بن موسی شاهچراغ(ع) تشیع شد.
گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس در پیامی ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهید معظم محسن جعفری گفت: این آخرین باری نیست که دل‌های نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی آماج گلوله‌های کینه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد و دست شوم آن‌ها نهال ثمربخش انسان‌های والایی را قطع می‌کنند که همواره جان عزیز خود را برای نثار در راه خدا در دست گرفته اند.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس خاطرنشان کرد: شهدا در حقیقت زندگان تاریخ، اسطوره شاخص و نمادی برای همه مسلمانان و چراغ راه مسئولان در خدمتگزاری صادقانه هستند.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهیدمحسن جعفری، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را رمز بقا و ماندگاری و دوام جامعه اسلامی دانست و افزود: خون شهدا سبب عزتمندی و شرافت ملت و انقلاب اسلامی است؛ بنابراین مسئولان کشور باید دائماً به یاد شهدا و خون پاک ریخته شده آن‌ها باشند و مواظب باشند که مبادا اعمال و رفتار آن‌ها باعث پایمال شدن خون شهدا شود.
وی در این مراسم بصیرت، آگاهی، پیروی و اطاعت از ولایت فقیه را از خصوصیات شهید والامقام محسن جعفری از سربازان گمنام امام(عج) دانست و ضمن آرزوی درجات متعالی برای همه شهدای اسلام و انقلاب، اظهار امیدواری کرد که همه مسئولان توفیق یابند در طریق شهدا گام بردارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی