[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

تأکید بر حمایت نماینده عالی دولت از جمعیت هلال‌احمر ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تقدیر از تلاش عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث گفت: جمعیت هلال احمر همواره یک ارگان عام المنفعه و انسان دوستانه است که در بحث بحران‌ها چشم امید مردم به این مجموعه می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، در سومین روز از سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر به استان فارس، قوسیان مقدم با رحیمی استاندار فارس دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار استاندار فارس با تأکید بر نقش محوری جمعیت هلال احمر در حوادث و بحران‌ها اظهار کرد: جمعیت هلال احمر در حوزه پاسخ‌گویی به حوادث و سوانح همواره موفق و پیشرو است.
عنایت الله رحیمی بیان کرد: جمعیت هلال احمر در امدادرسانی سیل فروردین ۹۸ و زلزله خان زنیان بسیار خوش درخشید و باعث شد از وقوع فاجعه در این حوادث جلوگیری شود.
رحیمی از جمعیت هلال احمر استان فارس برای کمک رسانی در حوزه‌های اجتماعی و طرح‌های عمرانی اجرا شده در دهه فجر قدردانی نمود. وی توسعه پایگاه‌های امدادی و آشیانه بالگرد در استان فارس را ضروری عنوان کرد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر هم در این دیدار ضمن اعلام رضایت از عملکرد هلال احمر فارس، گفت: حمایت‌های استانداری به عنوان نماینده عالی دولت از مجموعه جمعیت هلال احمر باعث تسریع در امدادرسانی و انجام مأموریت‌های ذاتی این جمعیت می‌باشد.
محمدحسن قوسیان مقدم بیان کرد: فارس در فعالیت‌های عام المنفعه و داوطلبی، امداد و نجات و حوزه درمان و توان بخشی و جوانان از استان‌های پیشگام است و انتظار می‌رود این روند با حمایت مسئولان استان همچنان ادامه داشته باشد. در این دیدار معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، معاون حفاظت از کارکنان جمعیت هلال احمر، مدیرعامل و رئیس اداره حراست جمعیت فارس نیز دبیرکل هلال احمر کشور را همراهی نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی