[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

برگزاری آزمون استخدام درجه‌داری پلیس فارس در شیراز، روزنامه شیراز نوین

پنجمین مرحله آزمون استخدام درجه داری پلیس فارس در سال جاری با حضور 250 داوطلب در شیراز برگزار شد. رئیس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پنجمین مرحله آزمون استخدام درجه داری در حسینیه ثامن الحجج(ع) شیراز برگزار شد و طی آن 250 داوطلب به رقابت پرداختند. سرهنگ «محمد داوودی» با بیان اینکه نتایج این آزمون پس از یک هفته از طریق ارسال پیامک به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: افراد پذیرفته شده در این آزمون، باید سایر مراحل گزینش و استخدام را طی کنند.
وی ادامه داد: در بهمن ماه سال جاری تعداد 45 نفر از داوطلبان استخدامی در مقاطع درجه داری (مرد و زن) و افسری محصل (مرد) که مراحل گزینش و استخدام را با موفقیت سپری کرده بودند، جهت طی دوره آموزش بدو خدمت به مرکز آموزش ثامن الائمه(ع) مشهد و دانشگاه علوم انتظامی امین اعزام شدند.
سرهنگ داوودی افزود: استخدام داوطلبان در مقطع درجه داری از تاریخ 18 فروردین سال آینده آغاز می‌شود و علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اداره گزینش و استخدام پلیس فارس واقع در شیراز- بلوار سلمان فارسی- خیابان سفر- ابتدای خیابان شهید محمدیان فر مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی