[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۶
  • دوره جدید

سامان‌دهی جاده مرگ دغدغه دیرینه شهروندان جویمی، روزنامه شیراز نوین

 آرزو جهان‌پیما- گروه شهرستان‌ها- جویم
جمعی از شهروندان جویمی با حضور در بخشداری و شورای اسلامی شهر خواستار سامان دهی جاده مرگ (جویم- فرشته جان) شدند.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین، صبح دیروز و در پی معضل دیرینه جاده جویم- فرشته جان که به جاده مرگ معروف است، جمعی از شهروندان جویمی ابتدا با حضور در ساختمان شورای اسلامی شهر و سپس بخشداری، اعتراض خود را مطرح کردند و خواستار تسریع در سامان دهی جاده مذکور شدند.
شهروندان حاضر، هرکدام به نوبه خود مشکلات جاده مرگ را مطرح و خسارات جانی و مالی پدید آمده از استاندارد نبودن آن را عنوان کردند و به گفته آنان جاده مذکور تنها مربوط به بخش جویم نمی‌باشد و بسیاری از هموطنان در طول سال از این مسیر عبور می‌کنند و حتی اهالی دیگر شهرها نیز نسبت به این امر گلایه مند هستند.
داود شفیعی، بخشدار جویم که پیش از این هم در خصوص جاده مرگ پیگیری نموده بود، با بیان اینکه مشکل جاده، مشکل همه ماست و به عنوان مسئول بایستی در کنار مردم باشیم، افزود: مکاتباتی با اداره کل راه و شهرسازی و منابع طبیعی لارستان صورت گرفته، استعلام آن نیز موجود است و ان شاء الله مراحل مقدماتی (حذف پیچ‌های خطرناک) به زودی انجام می‌شود و سامان دهی نهایی آن نیز پس از طی مراحل حقوقی و جذب اعتبار به سرانجام خواهد رسید.
لازم به ذکر است فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع)سپاه، رئیس و نماینده شورای اسلامی شهر جویم نیز در این جلسه حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی