[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

هرمزی پس از پیروزی برابر صدرنشین : لایه های نفوذ حریف را بسته بودیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم قشقایی شیراز هفته پانزدهم لیگ یک فوتبال ایران را با یک پیروزی بزرگ پشت سر گذاشت. این تیم که در رده پانزدهم جدول قرار داشت، بعد از ظهر شنبه 2 اسفند، در تهران به مصاف تیم صدرنشین بادران رفت و موفق به شکست میزبان متمول خود شد.
در این مسابقه ایمان اکبری مدافع بادران به اشتباه در دقیقه یک، محمد آژیر در دقیقه 60 و محمد خادمی در دقیقه 67 برای قشقایی گلزنی کردند و تک گل میزبان را پویا سیف پناهی در دقیقه 19 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
سرمربی قشقایی پس از این مسابقه گفت: بازی امروز، فوق العاده بی نظیر بود. میزبان آماده بود تا صدرنشینی اش را تداوم ببخشد اما اسیر باور و روش تیم قشقایی شد. ما از طرفی کاملاً لایه های نفوذ حریف را بسته بودیم و از طرف دیگر، خودمان هم با دو مهاجم بازی کردیم و شکلی تهاجمی داشتیم.
داریوش هرمزی افزود: ما با انتقال توپ به گوشه های زمین، چندخطا گرفتیم و از روی همین خطاهایی که گرفتیم، به گل رسیدیم. این پیروزی متعلق به بازیکنانی است که با دریافت مبالغ بسیار اندک، برای قشقایی همه چیزشان را می گذارند. تیم ما به لحاظ اخلاقی هم خیلی خوب بود، با آرامش بازی را دنبال کرد. ما هم حریف را به خوبی مطالعه کرده بودیم. آنها هم در دقایقی از بازی تیم ما را دست کم گرفته بودند و ما هم از این فرصت استفاده کردیم و توانستیم بازی را ببریم.
وی این بازی را عاری از هر گونه مسایل حاشیه ای دانست و در خصوص داوری اظهار داشت: داور خوبی را در این مسابقه شاهد بودیم اما در صحنه ای که به سود تیم بادران اعلام پنالتی شد، توپ ناخواسته به دست مدافع ما برخورد کرد و فکر می‌کنم اعلام ضربه پنالتی ناخواسته بود.
تیم قشقایی با این پیروزی  17 امتیازی شد و با دو پله صعود در رتبه سیزدهم قرار گرفت. بادران هم با سقوطی چهار پله‌ای مواجه شد و روی سکوی پنجم جدول ایستاد. قشقایی در هفته شانزدهم رقابت ها، دوازدهم اسفندماه در شیراز پذیرای چوکای تالش خواهد بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی