[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

هوادار سرسخت ترین حریف ما بود، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: فجرسپاسی شیراز همچنان در حسرت صعود به یکی از دو پله اول جدول(منطقه صعود) باقی مانده اما توانسته خود را بیش از هر زمان دیگری به این منطقه نزدیک کرده و یکی از شانس های مسلم راهیابی به لیگ برتر به شمار می رود.
این تیم روز شنبه در مقابل هوادار تهران قرار گرفت و مقابل این تیم مدعی تهرانی با تساوی یک یک متوقف شد. در این مسابقه دانیال کردستانی در دقیقه 35 فجری ها را با یک ضربه زیبای راه دور پیش انداخت اما دو دقیقه بعد، سجاد دانایی کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم بازی سرد و بی روحی را شاهد بودیم و ظاهراً دو تیم به تساوی راضی شده بودند.
سرمربی فجرسپاسی در خصوص این مسابقه گفت: بازی بسیار سختی را شاهد بودیم. این سنگین ترین بازی این فصل ما بود و باید بگویم تیم هوادار یک سر و گردن ازتمامی رقبایی که تا کنون با آنها بازی کرده ایم، بالاتر بود. آنها تیمی یکدست و گردن کلفت بودند و  امتیازات کامل این بازی را می خواستند.
علی اصغر کلانتری افزود : در چنین مسابقاتی، باید از تک موقعیت‌هایمان استفاده کنیم اما متاسفانه آنطور که باید و شاید در این زمینه موفق عمل نکردیم. ضربه فرزان دانا به تیر دروازه برخورد کرد و در موقعیتی دیگر، زمانی که دروازه بان حریف از دروازه خارج شده بود، بازیکن ما نتوانست دروازه را باز کند. آنها هم البته روی ارسال از جناحین، ضربات سر خطرناکی زدند که با جاگیری خوب دروازه بان ما، موقعیت هایشان مهار شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا این نتیجه عادلانه بود یا خیر، گفت : فکر می کنم نتیجه عادلانه ای بود اما موقعیت های خطرناک ما بیشتر از حریف بود و می توانستیم پیروز شویم. اواخر مسابقه هم شرایط به شکلی پیش می رفت که هر لحظه امکان فروپاشی دروازه ها وجود داشت، بنابراین هر دو تیم سعی کردند احتیاط کنند تا بازنده مسابقه نباشند.
کلانتری با گلایه از نحوه قضاوت این مسابقه گفت: به نظر من یکی از قضاوت های مشکل دار و ضعیف این چند هفته اخیر را شاهد بودیم. داور وسط اصلاً با دو داور کنار هماهنگ نبود. در یک صحنه هم دروازه‌بان حریف بیرون از هجده قدم توپ را لمس کرد و عجیب است که چطور این صحنه را داور مسابقه ندید! او چندین خطای بی مورد هم گرفت و در مجموع اعصاب هر دو تیم را به هم ریخته بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی