[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی شیراز: مردم به دستگاه قضائی و پلیس امیدوارند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «شیراز» به همراه جمعی از معاونین و روسای پلیس‌های تخصصی با حضور در دفتر دادستان جدید عمومی و انقلاب این شهرستان، انتصاب وی را تبریك گفتند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در این دیدار سرهنگ «فرج شجاعی» گفت: مردم به دستگاه قضائی و پلیس امیدوارند و در واقع اقتدار نظام اسلامی در قدرت قوه قضائیه و نیروی انتظامی متجلی است.
وی خاطر نشان كرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در كنار هم می‌توانند منشاء امنیت پایدار در تمامی زمینه‌ها برای مردم و اجتماع باشند.
فرمانده انتظامی «شیراز» تعامل بین این دو مجموعه را خوب توصیف كرد و گفت: بایستی هر دو دستگاه جهت جلب رضایت مردم و ایجاد جامعه ای امن از هیچ کوششی دریغ نکنند.
در ادامه «مصطفی بحرینی» دادستان جدید شهرستان شیراز از ناجا به عنوان یک دستگاه موفق در انجام مأموریت تأمین نظم و امنیت یاد کرد و گفت: دشمنان نظام به دنبال دلسرد کردن مردم هستند که به یاری خدا و همت كاركنان نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی این مکر آنان همیشه خنثی خواهد شد.
گفتنی است هیئت فرماندهی انتظامی شیراز سپس با «افشین محمودی» بازپرس دادسرای ویژه امور جنایی و جرائم امنیتی نیز جلسه هم اندیشی برگزار کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی