[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

آغاز فاز دوم عملیات روکش آسفالت ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مهندس رستم زاده شهردار منطقه با اشاره به اینکه زیرسازی و آسفالت معابر شهری یکی از مطالبات اصلی شهروندان می باشد گفت: در سال جاری تا کنون بیش از 500 هزار متر مربع  از معابر سطح منطقه چهار آسفالت شد.
وی ادامه داد: فاز دوم نهضت آسفالت معابر محدوده منطقه چهار از دوم اسفند ماه در خیابان شهید اعتمادی آغاز و این روند ادامه خواهد داشت.
شهردار منطقه چهار همچنین ایجاد معابر صاف و هموار ، افزایش ایمنی و سهولت در رفت و آمد وسایل نقلیه را از دیگر اهداف اجرای این طرح برشمرد و افزود: سعی کرده‌ایم همواره اصل های اساسی همچون سرعت، دقت و کیفیت را در اجرای این پروژه مدنظر قرار دهیم.
وی با اشاره به بالا بودن بحث هزینه آسفالت و بهسازی معابر گفت : با توجه به اینکه آسفالت معابر هزینه زیادی را برای شهرداری در بر دارد بنابراین برای جلوگیری از دوباره کاری و حفاری های پیش بینی نشده ، استعلامات لازم از ادارات مربوطه مانند آب، گاز و مخابرات اخذ شده و معابری که نیاز به روکش آسفالت در سطح  منطقه دارند شناسایی و با تکیه بر تلاش شبانه روزی و استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات سعی در برآورده کردن انتظارات مردم خواهیم داشت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی