[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

کاروان سنگین مواد مخدر لو رفت ، روزنامه شیراز نوین

دادستان شیراز گفت: بالغ بر 384کیلو مواد مخدر، 20لیتر مشروب ودو قبضه سلاح گردم درعملیات پلیس کشف شد 
دادستان عمومی و انقلاب شیراز از کشف دو محموله مواد مخدر و دستگیری تعدادی از سوداگران مرگ خبر داد.به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی عمومی دادگستری استان فارس سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه در محموله اول میزان 318 کیلو گرم حشیش از قاچاقچیان کشف و ضبط گردید گفت: در این عملیات که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس انجام شد دو نفر از سوداگران مرگ دستگیر و یک دستگاه خودرو پژو نیز توقیف گرديد.
وی با بیان اینکه در محموله دوم نیز 66 کیلو و600 گرم تریاک وهمچنین 20 لیتر مشروبات الکلی از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است گفت: طی این عملیات2 قبضه سلاح گرم  نیز در محل اختفای قاچاقچیان کشف گردید.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز با بیان اینکه مواد مخدر و اعتیاد  یکی از مهم ترین  مباحث حوزه آسیب های اجتماعی است  گفت: دستگاه قضایی و دادگستری استان علاوه بر اجرای سیاست های مقابله ای برنامه های پیشگیرانه را نیز با جدیت دنبال خواهد کرد. بحرینی تصریح کرد: سیاست های مبارزه با مواد مخدر تنها منحصر به برخورد های قهری نیست و لازم است در این خصوص نهادهاي متولی امور اجتماعی و سازمانهای حمایتی همکاری مناسبی را با مجموعه قضایی در راستای پيشگيری از  آسيب های موضوع مواد مخدر داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی