[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

شهید شاملی کازرون نایب قهرمان کشور شد، روزنامه شیراز نوین

       میثم محجوبی - شیراز نوین
تیم هندبال بانوان نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به عنوان نایب قهرمانی رقابت های لیگ برتر هندبال بزرگسالان کشور دست یافت.
این تیم عصر دیروز در دیدار نهایی رقابت ها و در سالن شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال، به مصاف تیم اشتاد سازه مشهد رفت و در پایان با نتیجه 29 بر 26 مغلوب شد. این دومین قهرمانی پیاپی تیم اشتادسازه در لیگ برتر هندبال بانوان بود.
تیم بانوان شهید شاملی کازرون با هدایت خدیجه قانع، در مرحله اول گروهی با تیم های  تاسیسات دریایی تهران، ذوب آهن اصفهان و سنگ آهن بافق هم گروه بود. مرحله رفت این رقابت ها در تهران و دور برگشت در مشهد برگزار شد. شهید شاملی کازرون با شکست دادن هر سه تیم در هر دو بازی رفت و برگشت،یعنی با 12 امتیاز کامل به مرحله دوم صعود کرد.
در مرحله دوم نیز، هر هشت تیم دوباره در دو گروه تقسیم شدند و این بار شهید شاملی با تیم های اشتاد سازه مشهد، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان هم گروه شد. دور رفت این مرحله در تهران و دور برگشت در شیراز برگزار شد. این بار تیم شهید شاملی در پنج دیدار به پیروزی رسید و تنها یک مسابقه را به اشتاد سازه واگذار کرد و با 10 امتیاز راهی دور نهایی مسابقات شد.
دور نهایی رقابت ها در تهران برگزار شد و به جز شهید شاملی، اشتادسازه مشهد، فولاد مبارکه سپاهان و تاسیسات دریایی نیز به این مرحله راه یافته بودند. روز شنبه همین هفته در مرحله نیمه نهایی، تیم اشتاد سازه با نتیجه 22-24 از سد فولاد مبارکه سپاهان گذشت و شهید شاملی کازرون 27 بر 19 تاسیسات دریایی تهران را شکست داد  تا این دو تیم برگزار کننده دیدار پایانی باشند.
دیدار رده بندی نیز بین تیم های فولاد مبارکه سپاهان و تاسیسات دریایی، ظهر دیروز برگزار شد که در پایان تیم فولاد مبارکه موفق شد با برتری 29 بر 20 در این مسابقه، عنوان سومی را به دست آورد.  
بازیکنان تیم بانوان شهید شاملی کازرون را در این مسابقات آیناز اژدری، محبوبه جهانمیر، کیمیا نوروزی، بهار ایزدگشت، سیده لیلا حسینی، نگین بشارتی، عسل گله داری، نگار زنده بودی، توران سلمان پور، ستاره رحمانیان، صبا بخشی پور، سونا بیداد، پریسا علیپور، زینب بذرافکن، رویا نوروزی، زهرا فقیهی، آرزو محمدی و شیما زارع تشکیل دادند. خدیجه قانع سرمربی و الهام نورمحمدی مربی این تیم بودند و راحله نامداری نیز سرپرستی این تیم را برعهده داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی