[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

فرمانده نیروی قدس سپاه: ما با عزت و افتخار مسیر شهید سلیمانی را ادامه می‌دهیم، روزنامه شیراز نوین

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ما با عزت و افتخار مسیر شهید سلیمانی را ادامه می‌دهیم و مقابل ظالمان عالم می‌ایستیم.
به گزارش ایرنا، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران مقدس در همایش بین‌المللی مطالبات حقوقی‌بین‌المللی دفاع مقدس که در باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: آمریکایی‌ها بر اساس عقلانیت باید دست از دشمنی با ملت ما برمی‌داشتند؛ چون هر تهدیدی علیه ما به بهترین فرصت برای ما تبدیل شد.
وی ادامه داد: آنها جنگ را بر ما تحمیل کردند اما جنگ بهترین موقعیت برای رشد ملت ما شد و امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب به عنوان فرمانده ما بهترین نیروها را در دوران جنگ آموزش داد .
فرمانده نیروی قدس سپاه انسان سازی را مهم ترین دستاورد جنگ تحمیلی دانست و گفت: مقاومت در سراسر جهان انسان سازی می‌کند ما باید بدانیم از کجا آمده و به کجا می‌خواهیم برویم.
سردار قاآنی گفت: ما به برکت اسلام و ائمه اطهار به خوبی فهمیده ایم که چه می‌خواهیم و به کجا می‌خواهیم برویم اما آمریکایی‌ها نمی‌دانند چه می‌خواهند و کجا می‌خواهند بروند.
وی با اشاره به رشادت‌های سپهبد شهید سلیمانی گفت: او شاگرد وارسته امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بود و به خوبی با واژه دشمن شناسی و مظلوم شناسی صحبت می‌کرد، او با مظلومان مانند یک پدر بود و آنها را در آغوش می‌گرفت و در نقطه مقابل با قوی ترین زبان با دشمنان حرف می‌زد. بالاترین سلاح شهید سلیمانی منطق و قدرت بیان بود نه سلاح؛ او با هرکس با زبان خودش حرف می‌زد. فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه شهید سلیمانی به صورت مستقیم با تروریست‌ها می‌جنگید، گفت: آمریکایی‌ها باید بفهمند کسی که مدعی تروریسم بودنش بودند بعد از شهادت چگونه مورد استقبال مردم مظلوم قرار گرفت. مسیر شهید سلیمانی باقی است و مسیر او مکتب برای پرورش افراد آزاده خواه است.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ما با عزت و افتخار مسیر شهید سلیمانی را ادامه می‌دهیم و مقابل ظالمان عالم می‌ایستیم.
وی تأکید کرد: مسیر مقاومت هر روز مقاوم تر شده و می‌شود اما در مقابل آمریکایی‌ها چه وضعی را در عراق و افغانستان دارند و رژیم صهیونیستی هم که برای امنیت به دور خود دیوار می‌کشد.
سردار قاآنی گفت: مقاومت در دنیا زنده است و همچنان استمرار پیدا می‌کند؛ چراکه مقاومت راه عزت است و خواهیم دید که خون شهدای مقاومت چگونه راه مقاومت را باز خواهد کرد؛ زیرا پیروزی حق وعده الهی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی