[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

تجلیل فرمانده انتظامی فارس از کارکنان مهندسی و فاوا ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان به مناسبت پنجم اسفند ماه روز مهندس، از کارکنان مهندسی و فاوا استان تجلیل و قدردانی به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، به مناسبت پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت «خواجه نصیر الدین طوسی» و روز مهندس، مراسم کوهپیمایی با حضور فرمانده انتظامی استان فارس و جمعی از کارکنان مهندسی و فاوا استان در شیراز برگزار شد.
سردار «رهام بخش حبیبی» پس از مراسم کوهپیمایی و در حاشیه تجلیل از کارکنان مهندسی و فاوا در مجتمع طلاییه شیراز، طی سخنانی ضمن تبریک روز مهندس به مهندسان پرتلاش کشور و به ویژه کارکنان انتظامی شاغل در مجموعه انتظامی استان فارس، اظهار داشت: مهندسان پرتلاش نقش مهم و انکار ناپذیری در پیشرفت و توسعه جامعه دارند. وی افزود: در مجموعه فرماندهی انتظامی استان فارس نیز مهندسان سخت کوش و باانگیزه در توسعه و نگهداشت اماکن انتظامی نقشی بی بدیل دارند و در این مسیر زحمات فراوانی را متحمل می‌شوند.
 وی افزود: مهندسان و جوانان این مرز و بوم با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های داخل کشور، تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کردند و امروز می‌بینیم که جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها پیشرفت‌های چشمگیری داشته است. در پایان این مراسم، توسط فرمانده انتظامی استان فارس از کارکنان مهندسی و فاوا استان به مناسبت پنجم اسفند ماه روز مهندس تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی