[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

پلمب ۱۰۰ واحد صنفی در گراش ، روزنامه شیراز نوین

گشت مشترک نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی در حوزه اصناف شهرستان گراش با حضور فرماندار، دادستان و اعضای ستاد مقابله با بیماری کرونا در سطح شهر انجام شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رخداد گراش، یکشنبه شب ۳ اسفندماه، مجید غلام‌پور فرماندار گراش در جریان این بازدید از تشدید نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان خبر داد و افزود: تلاش نظام سلامت و کادر درمان در مقابله با کرونا با مشارکت و همراهی حداکثری مردم اثر بخش خواهد بود.
مجید غلام‌پور با اشاره به نقش مؤثر اصناف و بازاریان در مهار بحران‌ کرونا، گفت: انتظار است کلیه اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهر گراش، مردم را به انجام اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا نظیر فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ترغیب کنند. فرماندار گراش با بیان اینکه در بحث حفظ سلامت مردم هیچ اغماضی صورت نمی‌گیرد و با کلیه متخلفان اعم از اصناف، اتحادیه‌ها و حتی اداراتی که پروتکل‌های تعریف شده را رعایت نمی‌کنند، برخورد قانونی خواهد شد، تصریح کرد: چندین واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت ضوابط تعریف شده مقابله با کرونا به مراجع قضائی معرفی شدند و با آنها برخورد خواهد شد. 
رئیس ستاد مقابله با کرونا در شهرستان گراش اضافه کرد: بیش از ۱۰۰ واحد صنفی متخلف از ابتدای اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان گراش پلمب شدند. وی با بیان اینکه اقدامات نظارتی در قالب گشت‌های مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های مرتبط کماکان در دستور کار قرار دارد، افزود: گشت مشترک با هدف بررسی و نظارت بر الزامات بهداشت محیط در اماکن پرتردد و اصناف شهرستان گراش با مشارکت فرمانداری، دستگاه قضا، دادستانی، دانشکده علوم پزشکی گراش، ادارات هلال احمر، صمت، اصناف، شهرداری، ناحیه مقاومت بسیج و نیروی انتظامی در گراش راه اندازی شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی