[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

برای بهبود امکانات رفاهی تلاش خواهیم کرد، روزنامه شیراز نوین

1200 نفر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در جلسه مجازی با دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم پیرامون مسائل صنفی خود سخن گفتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد شیراز، تعدادی از استادان دانشگاه به نمایندگی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد استان درباره مسائل صنفی خود با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به صورت حضوری جلسه برگزار کردند و همچنین بیش از 1200 نفر به صورت مجازی در این جلسه حضور داشتند.
اعضای هیئت علمی شرکت کننده در این جلسه به طرح مشکلات و دغدغه‌های موجود پرداختند و به طور کلی مطالبات خود را در قالب مطالبات رفاهی‌اقتصادی و مطالبات اجتماعی بیان کردند.
اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تأکید کردند که پشتیبان و یاور مجموعه مدیریتی و اجرایی دانشگاه هستند و برای پیشبرد اهداف دانشگاه تلاش خواهند کرد. دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم، توجه به نیازهای اعضای هیئت علمی را به منظور فراهم کردن بستر و زمینه ارتقای کمی و کیفی دانشگاه مهم دانست و اظهار کرد: با اقدامات مثبت، هم فکری و تعامل سازنده می‌توان مسائل و مشکلات را رصد کرد و در حل آن‌ها از تمام ظرفیت و پتانسیل دانشگاه استفاده کرد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از بیان نظرات و پیشنهادات استادان حاضر در جلسه، به برخی از مسائل و مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف اشاره و بر لزوم انجام اقدامات اصلاحی تأکید کرد. وی با اشاره به برخی از مشکلات موجود و همچنین مشکلات مالی واحدها و مراکز دانشگاهی استان گفت: برای بهبود امکانات رفاهی موجود تلاش خواهیم کرد و از تمام ظرفیت‌ها و منابع موجود استفاده خواهیم کرد و امید است با تلاش‌های انجام گرفته در سطح استان موجب رضایتمندی نسبی دانشگاهیان را فراهم آوریم.
کاوه پیشقدم در پایان خاطرنشان کرد از مشارکت جمعی و پیشنهادهای سازنده اعضای هیئت علمی برای بهبود شرایط و ارتقای عملکرد دانشگاه استقبال می‌کند. در این جلسه همچنین هر یک از اعضای هیئت رئیسه نیز در حوزه مسئولیت خود، به سؤالات و دغدغه‌های مطرح شده پاسخ دادند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی